українська російська англійська
Буковина отримає 7,6 млн. грн. на виплату допомоги на дітей-сиріт
13.06.2012 | 13:43
Чернівецька ОДА

Як повідомляє Головне фінансове управління обласної державної адміністрації, цього року для місцевих бюджетів Чернівецької області з державного бюджету передбачена субвенція на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування та на виплату грошового  забезпечення прийомним батькам на суму 7,6 млн. гривень, що перевищує  видатки минулого року на 1,5 млн. грн., або 24,5%.

У січні-червні з державного бюджету область отримала 3,6 млн. гривень, що становить 52,6% до річних призначень за цією субвенцією.

Кошти призначені, зокрема, для 58 прийомних сімей та 12 дитячих будинків сімейного типу, у яких виховуються 206 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Крім того, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік», область додатково отримає дотації з державного бюджету на покращення надання соціальних послуг найвразливішим верствам населення – 17,7 млн. грн. для надання соціальної допомоги майже 56 тис. жителям регіону, які її потребують, та підвищення рівня матеріального забезпечення інвалідів І чи ІІ груп внаслідок психічного розладу – 4,1 млн. гривень, повідомляє Головне фінансове управління облдержадміністрації.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"