українська російська англійська
Буковина отримає 7,6 млн. грн. на виплату допомоги на дітей-сиріт
13.06.2012 | 13:43
Чернівецька ОДА

Як повідомляє Головне фінансове управління обласної державної адміністрації, цього року для місцевих бюджетів Чернівецької області з державного бюджету передбачена субвенція на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування та на виплату грошового  забезпечення прийомним батькам на суму 7,6 млн. гривень, що перевищує  видатки минулого року на 1,5 млн. грн., або 24,5%.

У січні-червні з державного бюджету область отримала 3,6 млн. гривень, що становить 52,6% до річних призначень за цією субвенцією.

Кошти призначені, зокрема, для 58 прийомних сімей та 12 дитячих будинків сімейного типу, у яких виховуються 206 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Крім того, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік», область додатково отримає дотації з державного бюджету на покращення надання соціальних послуг найвразливішим верствам населення – 17,7 млн. грн. для надання соціальної допомоги майже 56 тис. жителям регіону, які її потребують, та підвищення рівня матеріального забезпечення інвалідів І чи ІІ груп внаслідок психічного розладу – 4,1 млн. гривень, повідомляє Головне фінансове управління облдержадміністрації.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"