українська російська англійська
Чернівецька ОДА і с/г компанії підпишуть меморандум про партнерство
13.06.2012 | 13:55
Чернівецька ОДА

В обласній державній адміністрації відбулась зустріч з керівниками інвестиційних компаній агропромислового комплексу краю, які орендують понад 3 тисячі гектарів землі.

Під час зустрічі із представниками сільськогосподарського бізнесу йшлося про створення в регіоні сприятливих умов для розвитку галузі, дотримання еколого-економічних сівозмін, збільшення валового виробництва продукції сільського господарства, нарощування поголів’я великої рогатої худоби та створення нових переробних виробництв. Учасники зустрічі зійшлися на тому, що найважливіше для сільськогосподарської галузі області   залучення інвестицій, і крайова влада має всебічно сприяти цьому. Водночас від представників інвестиційних компаній агропромислового комплексу місцеві органи влади і сільські громади очікують створення нових робочих місць, збільшення рівня середньомісячної заробітної плати та орендної плати за землю.

Під час зустрічі  її учасники обговорили проект меморандуму про співпрацю та партнерство між Чернівецькою обласною державною адміністрацією та  аграрними об’єднаннями, який повинен бути затверджений впродовж двох тижнів. Керівникам сільгосппідприємств запропоновано також подати пропозиції для покращення державної фінансової підтримки за програмами розвитку тваринницької галузі цього року.

 

 

версія для друку
Анонси
11 грудня Лілія Гриневич візьме участь у презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
11 грудня - презентація проекту науково-практичного коментаря до Закону України "Про державну службу"
11-12 грудня в Києві відбудеться Українсько-польський форум "Неформальна освіта по роботі з молоддю"