українська російська англійська
Про Міжвідомчу комісію
Про роботу Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств

Про роботу Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств

 

З метою реалізації державної політики щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2007 р. № 257 (із змінами та доповненнями) утворено Міжвідомчу комісію з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств, затверджено Положення про неї та посадовий склад (посилання на Положення зі змінами та доповненнями).

Згідно з пунктом 1 Положення про Комісію, затвердженого зазначеною постановою, Комісія утворена з метою забезпечення взаємодії органів державної влади у сфері протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств, розроблення пропозицій стосовно вдосконалення законодавства, що регулює корпоративні правовідносини.

Одним із основних завдань Комісії є вихід на більш ефективний рівень протидії злочинним спробам, схемам, методам захоплення об’єктів державної, комунальної власності, майна суб’єктів господарювання, удосконалення діючих та напрацьованих механізмів протидії «рейдерству», сприяння оперативному реагуванню та координації дій органів державної влади у конфліктних ситуаціях.

Для отримання своєчасної допомоги з питань протиправного поглинання (захоплення) підприємств Вам необхідно звернутися:

                     поштою на адресу: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2;

                     електронною поштою на адресу: inform@kmu.gov.ua .

Довідки за телефоном: (044) 256-63-08, (044) 256-75-93

 

 

версія для друку