українська російська англійська
Національна програма інформатизації - важливий елемент реалізації економічних реформ Уряду
08.08.2011 | 09:30
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Кабінет Міністрів України затвердив перелік завдань (проектів) Національної програми інформатизації на 2011 рік, їх державних замовників та обсяги фінансування. Відповідне розпорядження схвалено на засіданні Уряду 3 серпня 2011 року.

Документ розроблено Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації  на виконання Закону України «Про Національну програму інформатизації» та Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації.

Державним бюджетом України на 2011 рік визначено обсяг фінансування бюджетної програми «Національна програма інформатизації» в розмірі 813,4 тис. гривень.

За словами Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, затверджені завдання Національної програми інформатизації мають загальнодержавне значення та спрямовані на виконання плану-графіку Програми економічних реформ на 2011 рік.

Національна програма інформатизації є комплексом взаємопов’язаних окремих завдань (проектів) інформатизації, спрямованих на реалізацію державної політики та пріоритетних напрямів створення сучасної інформаційної політики.

Основними результатами виконання завдань програми мають стати: програмно-апаратний комплекс ведення Національної системи індикаторів (індексів) розвитку інформаційного суспільства; нова версія програмно-апаратного комплексу Національного реєстру електронних інформаційних ресурсів, макет реєстру комп'ютерних програм, що використовуються органами державної влади;висновки щодо відповідності завдань (проектів) Національної програми інформатизації пріоритетним напрямкам державної політики у сфері інформатизації, сучасному рівню та тенденціям розвитку інформатизації у світі.

 

 

 

версія для друку
Анонси
26 травня - конференція "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
25 травня Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Полтаві
25 травня Вадим Черниш презентує законопроект щодо визнання політичними в'язнями осіб, позбавлених особистої свободи з політичних мотивів та надання їм державної соціальної допомоги
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села