українська російська англійська
Виконано усі умови для надання першого траншу ЄС для впровадження транспортної стратегії України
22.04.2011 | 15:37
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Україна успішно виконала всі умови з надання першого траншу фінансування Європейським Союзом програми «Підтримка впровадження транспортної стратегії України». Під час зустрічі представників українських міністерств-бенефіціарів та Європейської комісії було досягнуто домовленості про створення Спільної групи з моніторингу (одна з умов фінансування) виконання програми «Секторальна бюджетна підтримка», яка реалізується ЄС в Україні. Ще дві умови надання першого траншу були виконані наприкінці 2010 року – прийняття Держбюджету на 2011 рік та затвердження Національної транспортної стратегії України до 2020 року.

Учасники зустрічі обговорили загальні та спеціальні умови надання коштів, затвердили план-графік проведення засідань керівного та технічного складів моніторингових груп. Зазначимо, що бюджетна підтримка ЄС спрямована на реформування транспортного сектору України, зокрема, залізничного, покращення безпеки на автошляхах, в авіапросторі та судноплавстві, росту транспортних потоків через Україну та приведення до міжнародного рівня законодавства роботи усієї транспортної галузі.

Спільна група з моніторингу буде утворена разом з Міністерством інфраструктури та Міністерством внутрішніх справ. До групи увійдуть представники Єврокомісії та ряду міністерств України. Засідання групи проходитиме раз на рік на рівні керівного складу та щокварталу на рівні технічного складу для вирішення питань щодо виконання умов бюджетної підтримки.

На першому засіданні групи, що заплановане на червень 2011 року, учасники обговорять матрицю оцінки індикаторів національної транспортної стратегії для надання обумовлених траншів. Передбачається, що перший транш надійде у другому кварталі цього року в розмірі 12 млн. євро. Звітуватиме про виконання загальнодержавного бюджету у транспортному секторі Міністерство інфраструктури та МВС, які є бенефіціарами проекту.

Нагадаємо, у рамках зазначеної програми Європейський союз надасть Україні фінансову допомогу у розмірі 65 млн. євро для впровадження транспортної стратегії. Передбачено надання щорічних чотирьох змішаних траншів – фіксованих та обумовлених.

 

версія для друку
Анонси
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26 вересня Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у конференції "Низьковуглицевий розвиток України"
26 вересня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах