українська російська англійська
Виконано усі умови для надання першого траншу ЄС для впровадження транспортної стратегії України
22.04.2011 | 15:37
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Україна успішно виконала всі умови з надання першого траншу фінансування Європейським Союзом програми «Підтримка впровадження транспортної стратегії України». Під час зустрічі представників українських міністерств-бенефіціарів та Європейської комісії було досягнуто домовленості про створення Спільної групи з моніторингу (одна з умов фінансування) виконання програми «Секторальна бюджетна підтримка», яка реалізується ЄС в Україні. Ще дві умови надання першого траншу були виконані наприкінці 2010 року – прийняття Держбюджету на 2011 рік та затвердження Національної транспортної стратегії України до 2020 року.

Учасники зустрічі обговорили загальні та спеціальні умови надання коштів, затвердили план-графік проведення засідань керівного та технічного складів моніторингових груп. Зазначимо, що бюджетна підтримка ЄС спрямована на реформування транспортного сектору України, зокрема, залізничного, покращення безпеки на автошляхах, в авіапросторі та судноплавстві, росту транспортних потоків через Україну та приведення до міжнародного рівня законодавства роботи усієї транспортної галузі.

Спільна група з моніторингу буде утворена разом з Міністерством інфраструктури та Міністерством внутрішніх справ. До групи увійдуть представники Єврокомісії та ряду міністерств України. Засідання групи проходитиме раз на рік на рівні керівного складу та щокварталу на рівні технічного складу для вирішення питань щодо виконання умов бюджетної підтримки.

На першому засіданні групи, що заплановане на червень 2011 року, учасники обговорять матрицю оцінки індикаторів національної транспортної стратегії для надання обумовлених траншів. Передбачається, що перший транш надійде у другому кварталі цього року в розмірі 12 млн. євро. Звітуватиме про виконання загальнодержавного бюджету у транспортному секторі Міністерство інфраструктури та МВС, які є бенефіціарами проекту.

Нагадаємо, у рамках зазначеної програми Європейський союз надасть Україні фінансову допомогу у розмірі 65 млн. євро для впровадження транспортної стратегії. Передбачено надання щорічних чотирьох змішаних траншів – фіксованих та обумовлених.

 

версія для друку
Анонси
11 грудня Лілія Гриневич візьме участь у презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
11 грудня - презентація проекту науково-практичного коментаря до Закону України "Про державну службу"
11-12 грудня в Києві відбудеться Українсько-польський форум "Неформальна освіта по роботі з молоддю"