українська російська англійська
Урядова "гаряча лінія"

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також усувати недосконалість в роботі органів виконавчої влади.

Дзвінки приймаються фахівцями Урядового контактного центру та надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції для вирішення порушених у зверненнях питань по суті, надання відповідних роз’яснень. 

Номер телефону урядової «гарячої лінії»:

0-800-507-309.

Для мешканців м. Київ міський номер телефону урядової «гарячої лінії»:

(044) 284-19-15.

Для громадян України, які перебувають за кордоном,
номер телефону урядової
«гарячої лінії»:

+38 (044) 284-19-15.

Урядова «гаряча лінія» працює цілодобово. 

Веб-сайт Урядового контактного центру: www.ukc.gov.ua 

 Подати ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

На базі Урядового контактного центру цілодобово працюють

 спеціалізовані «гарячі лінії»:

- для інформування громадян України, які переселяються із тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь та регіонів проведення антитерористичної операції в інші регіони України;

- для звернень громадян з  питань корупційних діянь у центральних і місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах;

- гаряча лінія «Діалог з малим бізнесом» з метою оперативного розгляду скарг на протиправні дії посадових осіб органів виконавчої влади.

Будь ласка, звертайтесь на вищезазначені спеціалізовані «гарячі лінії» за номерами телефонів 0-800-507-309, (044) 284-19-15 (для мешканців м. Київ), а також через веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua.

Для постраждалих під час Революції Гідності діє спеціалізована «гаряча лінія».

Номер телефону лінії: 0-800-505-607.

 

версія для друку