українська російська англійська
Дніпропетровська ОДА: Олександр Вілкул подарував квартири чемпіонам Перших Юнацьких Олімпійських Ігор
13.09.2010 | 16:10
Прес-служба Дніпропетровської ОДА

На Перших Юнацьких Олімпійських Іграх спортсмени з Дніпропетровської області – Денис Кушніров та Андрій Говоров – здобули три золоті медалі. З таким результатом Дніпропетровська область стала першою у загальному заліку серед областей України.

Андрій Говоров здобув дві золоті медалі з плавання 50 м вільним стилем та 50 м батерфляєм. Денис Кушніров здобув золоту медаль у стрільбі з пневматичного пістолету з 10 м. При чому готувався до цих змагань молодий спортсмен з пістолетом, який саме Олександр Вілкул, коли був народним депутатом України, подарував спорт клубу, де тренується Денис.

Під час святкування Дня міста юнаки отримали від обласної та Дніпропетровської міської влади квартири.

Зокрема, Денис Кушніров отримав однокімнатну квартиру у м. Кривий Ріг, а Андрій Говоров отримав однокімнатну квартиру у Дніпропетровську.

Нагадаємо, що напередодні Олександр Вілкул зробив Андрія Говорова та Дениса Кушнірова своїми радниками з питань розвитку спорту на Дніпропетровщині. Наразі триває розробка Губернаторського проекту по залученню молоді до занять спортом.

Звертаючись до спортсменів області, Олександр Вілкул зазначив: «Ми розпочали стрімкий розвиток Дніпропетровщини. Це відображається в позитивній динаміці і економічних показників і спортивних перемог. Кожного разу під час змагань я вболіваю за вас, щиро радію вашим перемогам на світовій спортивній арені. Ми створимо належні умови для подальшого розвитку спорту в регіоні. Спортсмени відчуватимуть, що у своїх починаннях вони завжди можуть розраховувати на підтримку влади. Це питання завжди знаходиться в зоні моєї уваги», - відзначив Олександр Вілкул.

В свою чергу, спортсмени запевнили голову облдержадміністрації, що всі їх зусилля будуть спрямовані на підготовку до гідних виступів на честь Дніпропетровщини на наступних змаганнях.

Довідково: З 14 по 26 серпня у Сінгапурі пройшли І Юнацькі Олімпійські Ігри. Це перші Олімпійські ігри серед спортсменів віком 14-18 років.

Загалом на старт І Юнацької Олімпіади вийшли 3 тис 522 спортсмени (1 тис 846 юнаків та 1 тис 676 дівчат) віком 14-18 років, які представляли 204 країни світу. Протягом 12 днів вони розіграли 201 комплект нагород у 26 олімпійських видах спорту. На перших в історії Юнацьких Олімпійських іграх збірна команда України здобула 35 медалей – 10 золотих, 9 срібних та 16 бронзових.

Говоров Андрій Андрійович народився 10 квітня1992 року, наразі навчається у Дніпропетровському вищому училищі фізичної культури. Має спортивне звання «Майстер спорту України міжнародного класу з плавання», є дворазовим чемпіоном І Юнацьких Олімпійських Ігор 2010 року у Сінгапурі, чемпіоном і рекордсменом 2009 року серед юніорів на дистанції 50 м батерфляєм, призером та рекордсменом чемпіонатів України 2009-2010 років.

Тренер: Карташов Костянтин Миколайович,

Кушніров Денис Вячеславович народився 12 грудня 1992 року, навчається на 2 курсі економічного факультету Криворізької філії Київського Європейського Університету. Має спортивне звання «Майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової», є чемпіоном І Юнацьких Олімпійських Ігор 2010 року у Сінгапурі та чемпіоном Європи 2010 року.

Тренер: Чапала Геннадій Миколайович.

 

версія для друку
Анонси
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села
23 травня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку до Миколаєва
23 травня відбудеться прес-конференція щодо завершального етапу підготовки до чемпіонату Європи зі стрибків у воду