українська російська англійська
Юлія Тимошенко: За кожну людину, яка сьогодні хворіє або гине, персональну відповідальність несе Президент
11.11.2009 | 12:00
Управління у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що дії Президента України унеможливлюють роботу Уряду з подолання епідемії грипу в країні. Про це Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила сьогодні, розпочинаючи засідання Уряду.

«Робота сьогодні, на жаль, зупинилася, тому що майже 8 днів Президент не підписує Закон про виділення 1 млрд. грн. на боротьбу з епідемією», - наголосила Юлія Тимошенко.

Прем’єр-міністр зауважила, що Уряд уклав контракти на закупівлю реанімаційного обладнання, домовився про закупівлю вакцини проти сезонного та пандемічного грипу, а також необхідних ліків для боротьби з ГРВІ та грипом. За словами Глави Уряду, все це має бути забезпечено фінансовими ресурсами, отримання яких можливе лише після набуття чинності даного Закону.

«Ми вважаємо, що діяльність Президента, коли він не підписує свідомо 8 днів Закон про виділення грошей на боротьбу з епідемією, Закон, який проголосований майже всіма депутатами в парламенті (більше 400 народних депутатів), – це є сьогодні пряма діяльність проти України. За кожну людину, яка сьогодні хворіє або гине, персональну відповідальність несе Президент», - наголосила Глава Уряду.

Юлія Тимошенко закликала Президента до кінця сьогоднішнього дня підписати Закон про виділення коштів на боротьбу з епідемією грипу: «Я вимагаю від Президента країни, щоб він сьогодні підписав цей Закон... Якщо він не підпише цей Закон, це означатиме, що він хоче повернення до надзвичайного стану, до тих часів, коли епідемія поширювалася пришвидшеними темпами і на фоні цього зупинити президентські вибори».

версія для друку