українська російська англійська
Юлія Тимошенко: За кожну людину, яка сьогодні хворіє або гине, персональну відповідальність несе Президент
11.11.2009 | 12:00
Управління у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що дії Президента України унеможливлюють роботу Уряду з подолання епідемії грипу в країні. Про це Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила сьогодні, розпочинаючи засідання Уряду.

«Робота сьогодні, на жаль, зупинилася, тому що майже 8 днів Президент не підписує Закон про виділення 1 млрд. грн. на боротьбу з епідемією», - наголосила Юлія Тимошенко.

Прем’єр-міністр зауважила, що Уряд уклав контракти на закупівлю реанімаційного обладнання, домовився про закупівлю вакцини проти сезонного та пандемічного грипу, а також необхідних ліків для боротьби з ГРВІ та грипом. За словами Глави Уряду, все це має бути забезпечено фінансовими ресурсами, отримання яких можливе лише після набуття чинності даного Закону.

«Ми вважаємо, що діяльність Президента, коли він не підписує свідомо 8 днів Закон про виділення грошей на боротьбу з епідемією, Закон, який проголосований майже всіма депутатами в парламенті (більше 400 народних депутатів), – це є сьогодні пряма діяльність проти України. За кожну людину, яка сьогодні хворіє або гине, персональну відповідальність несе Президент», - наголосила Глава Уряду.

Юлія Тимошенко закликала Президента до кінця сьогоднішнього дня підписати Закон про виділення коштів на боротьбу з епідемією грипу: «Я вимагаю від Президента країни, щоб він сьогодні підписав цей Закон... Якщо він не підпише цей Закон, це означатиме, що він хоче повернення до надзвичайного стану, до тих часів, коли епідемія поширювалася пришвидшеними темпами і на фоні цього зупинити президентські вибори».

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС
13-14 жовтня Ігор Жданов із робочою поїздкою Донеччину
13-15 жовтня на Харківщині відбудеться Всеукраїнська акція "Покрова героїв"-2017
13 жовтня - перше засідання робочої групи з розроблення Містобудівного кодексу
14 жовтня в Україну вперше приїде японська художниця з мистецькими творами українських військових в стилі манґи