українська російська англійська
У проекті змін до Державного бюджету на 2008 рік Уряд передбачив кошти на збільшення з 1 вересня заробітної плати працівникам бюджетних установ
17.06.2008 | 15:35
Управління у зв'язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України

У проекті змін до Державного бюджету України на 2008 рік Уряд передбачив кошти на додаткові дотації місцевим бюджетам на підвищення з 1 вересня цього року мінімальної заробітної плати та запровадження Єдиної тарифної сітки працівникам бюджетних установ. Про це Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила під час селекторної наради з керівниками обласних державних адміністрацій.

Юлія Тимошенко відзначила, що 30,4 млрд. грн., додатково отримані цього року, завдяки наведенню ладу із збором податків, Уряд планує спрямувати в основному на збільшення субвенцій місцевим бюджетам. Зокрема, Уряд планує 400 млн. грн. перерахувати місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток, а також 1 млрд. грн. - на соціально-економічний розвиток малих міст.

Також, за словами Юлії Тимошенко, додаткову субвенцію передбачено на проведення заходів із підготовки Євро-2012, а саме - понад 4 млрд. грн. передбачається виділити на будівництво автомобільних доріг. При цьому, за її словами, на будівництво і реконструкцію доріг комунальної власності Уряд передбачив додаткову субвенцію в сумі 0,5 млрд. грн.

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
12 грудня відбудеться церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС