українська російська англійська
Керівники урядів України
Видатні діячі церкви

Керівники урядів України

 

small

 

 

Фокін Вітольд Павлович

 

(р.н. 1932)

(керував Урядом з 23 жовтня 1990 р. до 1 жовтня 1992 р.)

 

image003

image004

 

small

 

 

Симоненко Валентин Костянтинович

 

(р.н. 1940)

(керував Урядом з 2 жовтня 1992 р. до 12 жовтня 1992 р.)

 

image003

image004

 

kuchma_!

 

 

Кучма Леонід Данилович

 

(р. н. 1938)

(керував Урядом з 13 жовтня 1992 р. до 21 вересня 1993 р.)

 

 

image003

image004

 

small

 

 

Звягільський Юхим Леонідович

 

(р. н. 1933)

(керував Урядом з 22 вересня 1993 р. до 15 липня 1994 р.)

 

 

image003

image004

 

small

 

 

Масол Віталій Андрійович

 

(р.н. 1928)

(керував Урядом з липня 1987 р. до жовтня 1990 р.

та з 16 червня 1994 р. до 6 березня 1995 р.)

 

image003

image004

 

small

 

 

Марчук Євген Кирилович

 

(р.н. 1941)

(керував Урядом з 6 березня 1995 р. до 27 травня 1996 р.)

 

image003

image004

 

small

 

 

Лазаренко Павло Іванович

 

(р. н. 1953)

(керував Урядом з 28 травня 1996 р. до 18 червня 1997 р.)

image003

image004

 

small

 

 

Дурдинець Василь Васильович

 

(р.н. 1937)

(керував Урядом з 2 липня 1997 р. до 30 липня 1997 р.)

 

image003

image004

 

small

 

 

Пустовойтенко Валерій Павлович

 

(р.н. 1947)

(керував Урядом з 16 липня 1997 р. до 22 грудня 1999 р.)

 

image003

image004

 

small

 

 

Ющенко Віктор Андрійович

 

(р. н. 1954)

(керував Урядом з 22 грудня 1999 р. до 29 травня 2001 р.)

 

image003

image004

 

small

 

 

Кінах Анатолій Кирилович

 

(р. н. 1954)

(керував Урядом з 29 травня 2001 р. до 21 листопада 2002 р.)

 

image003

image004

 

yanchik_small

 

Янукович Віктор Федорович

 

(р. н. 1950)

(керував Урядом з 21 листопада 2002 р. до 5 січня 2005 р.)

 

image003

image004

 

1

 

Тимошенко Юлія Володимирівна

 

(р. н. 1960)

(керувала Урядом з 4 лютого 2005 р. до 8 вересня 2005 р.)

 

image003

image004

 

ехануров_м

 

 

Єхануров Юрій Іванович

 

(р. н. 1948)

(керував Урядом з 22 вересня 2005 р. до 4 серпня 2006 р.)

image003

image004

 

Ян_Черно_Бел_96

 

 

Янукович Віктор Федорович

 

(р. н. 1950)

(керував Урядом з 4 серпня 2006 р. до 18 грудня 2007 р.)

 

image003

image004

 

11

 

 

Тимошенко Юлія Володимирівна

 

(р. н. 1960)

(керувала Урядом з 18 грудня 2007 р. до 3 березня 2010 р.)

image003

image004

 

fpazarov

 

 

Азаров Микола Янович

 

(р. н. 1947)

(керував Урядом з 11 березня 2010 р. до 28 січня 2014 р.)

 

 

image003

image004

 

 

 

версія для друку