українська російська англійська
Львів'янин Павло Коростильов виборов золото на II літніх Юнацьких Олімпійських іграх
18.08.2014 | 15:44
Прес-служба Міністерства освіти і науки України

У Нанкіні (Китайська Народна Республіка) тривають II літні Юнацькі Олімпійські ігри, участь у яких беруть юні спортсмени з понад 200 країн світу віком від 14 до 18 років.

У складі збірної команди України, сформованої спільно Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Національним олімпійським комітетом України, серед українських спортсменів змагається вихованець Львівського державного училища фізичної культури Павло Коростильов (кульова стрільба).

Вже у другий змагальний день, 18 серпня 2014 року, представник освітянського спорту Львівщини Павло Коростильов виборов золоту медаль у стрільбі з 10 метрів з пневматичного пістолета, набравши у сумі 203,4 бали. У боротьбі за золото спортсмен-освітянин залишив позаду корейця Чеонжанг Кіма (199.8 балів) та бронзового призера змагань – француза Едуарда Дортомба (178,6 балів).

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе
21 вересня - установчі збори щодо формування нового складу громадської ради при Держводагентстві