Останні надходження актів КМУ  
У зв'язку з перетворенням державного підприємства "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" у публічне акціонерне товариство "Укртелефільм" для подальшого приєднання до Національної суспільної телерадіокомпанії України (далі - ПАТ "НСТУ") наглядовою радою ПАТ "НСТУ" було ухвалено рішення щодо делегування своїх представників для посилення контролю до складу комісії з перетворення зазначеного підприємства. Враховуючи викладене, виникла необхідність у внесенні змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 614 з метою делегування двох представників ПАТ "НСТУ", у тому числі члена наглядової ради цього товариства. Прийняття акта сприятиме вдосконаленню механізму перетворення державного підприємства "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" у публічне акціонерне товариство "Укртелефільм".
Текст документа:“Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 614 ” № 911 — редакція від  01.12.2017
Герб України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 грудня 2017 р. № 911

Київ

Про внесення зміни до постанови
Кабінету Міністрів України
від 18 серпня 2017 р. № 614 

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміну до постановляючої частини постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 614 “Питання перетворення державного підприємства “Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм” у публічне акціонерне товариство “Укртелефільм” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 69, ст. 2077), доповнивши абзац другий після слів “представника Фонду державного майна” словами “, двох представників публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України”, у тому числі члена наглядової ради цього товариства”.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

               В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 73

 

 

 

[ Закрити ] [ вгору ]