Останні надходження актів КМУ  
Уряд схвалив Концепцію впровадження інформаційної системи уравління людськими ресурсами в державних органах та затвердив план заходів щодо її реалізації. Розпорядження Уряду розроблено з метою визначення напрямів, механізму і строків створення та впровадження ефективної інформаційної системи для створення умов відкритого, прозорого та ефективного державного управління із застосуванням новітніх інформаційно-комунікативних технологій. Розпорядження Уряду покликане забезпечити виконання норм чинного законодавства України щодо забезпечення обміном інформації міжвідомчої електронної взаємодії органів державної влади; покращення моніторингу результативності та ефективності діяльності органів державної влади; підвищення прозорості і відкритості інформації щодо людських ресурсів в органах державної влади.
Текст документа:“Про схвалення Концепції впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах та затвердження плану заходів щодо її реалізації” № 844-р — редакція від  01.12.2017
Герб України
£

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 1 грудня 2017 р. № 844-р

Київ

Про схвалення Концепції впровадження
інформаційної системи управління людськими
ресурсами в державних органах та затвердження
плану заходів щодо її реалізації

 

1. Схвалити Концепцію впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах, що додається.

2. Затвердити план заходів щодо реалізації Концепції впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах, що додається.

3. Визначити Національне агентство з питань державної служби відповідальним за реалізацію Концепції впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах, схваленої цим розпорядженням, та виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням.

Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

Інд. 40

 

Концепція і план заходів, що додаються:

 

 

 

[ Закрити ] [ вгору ]