Останні надходження актів КМУ  
Уряд врегулював питання розрахунку нормативів перерахування коштів за спожитий природний газ з поточних рахунків із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов'язки, відкритих в установах уповноважених банків, що надійшли від деяких категорій споживачів. Зокрема, це стосується побутових споживачів та релігійних організацій, виробників теплової енергії для надання послуг з опалення та постачання гарячої води населенню і релігійним організаціям, а також установ, що фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів. Крім того, згідно з урядовим рішенням передбачається здійснювати перерахування коштів за спожитий природний газ, що надходять на зазначені поточні рахунки, на підставі платіжних доручень, поданих постачальниками природного газу. Реалізація акта дозволить врегулювати проблемні питання розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов'язки.
Текст документа:“Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 296 ” № 667 — редакція від  23.08.2017
Герб України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 серпня 2017 р. № 667

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету
Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 296

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 296 “Деякі питання розрахунків за спожитий природний газ” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 40, ст. 1255) зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України                                                           В. ГРОЙСМАН

Інд. 37

Зміни, що додаються:

 

 

 

 

 

[ Закрити ] [ вгору ]