Останні надходження актів КМУ  
Урядом вдосконалено механізм одночасної дії будівельних норм та нормативних документів ЄС. Відповідно до змін в законодавстві щодо удосконалення містобудівної діяльності, яке набрало чинності 10 червня 2017 року, вилучається класифікації об'єктів будівництва за категоріями складності та запроваджується класифікація будівель і споруд за класом наслідків (відповідальності). Задля приведення нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України у відповідність до законодавства, внесено зміни до Порядку застосування будівельних норм, розроблених на основі національних технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих з нормативними документами Європейського Союзу. Також визнано такою, що втратила чинність, постанова Уряду від 27.04.2011 № 557 "Про затвердження Порядку віднесення об'єктів будівництва до IV і V категорії складності". Постановою вдосконалено механізм одночасної дії будівельних норм, розроблених на основі національних технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих з нормативними документами ЄС.
Текст документа:“Про внесення зміни до пункту 3 Порядку застосування будівельних норм, розроблених на основі національних технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих з нормативними документами Європейського Союзу, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України ” № 666 — редакція від  30.08.2017
Герб України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 серпня 2017 р. № 666

Київ

Про внесення зміни до пункту 3 Порядку застосування
будівельних норм, розроблених на основі національних
технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих
з нормативними документами Європейського Союзу,
та визнання  такими, що втратили чинність, деяких
 постанов Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести зміну до пункту 3 Порядку застосування будівельних норм, розроблених на основі національних технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих з нормативними документами Європейського Союзу, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 547 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 40, ст. 1641),  замінивши слова та цифри  “які належать до I, II, III та IV категорій складності” словами та цифрами “які за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними (СС1) та середніми (СС2) наслідками”.

2. Визнати такими, що втратили чинність:

постанову Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 557 “Про затвердження Порядку віднесення об’єктів будівництва до IV і V категорій складності” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 41, ст. 1671);

пункт 2 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України у сфері містобудівної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 р. № 778 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 79, ст. 2644).

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 21

 

 

 

[ Закрити ] [ вгору ]