Останні надходження актів КМУ  
Уряд підвищив соціальний захист членів сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту. Постанова Кабінету Міністрів України передбачає, що у разі загибелі (смерті) особи рядового чи начальницького складу служби цивільного захисту під час виконання службових обов'язків членам її сім'ї або особі, яка здійснила її поховання, Державною службою України з надзвичайних ситуацій виплачується допомога на поховання і компенсація матеріальних витрат на ритуальні послуги та спорудження надгробка у розмірі п'яти прожиткових мінімумів, установлених для працездатних осіб на день загибелі (смерті) особи рядового чи начальницького складу служби цивільного захисту. Раніше розмір такої допомоги членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту становив 500 гривень та був найнижчим серед силових структур. Особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту щодня залучаються до ліквідації надзвичайних ситуацій, гасіння пожеж, заходів із забезпечення проведення антитерористичної операції, розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів на території Донецької та Луганської областей, здійснення робіт з відновлення систем життєзабезпечення населених пунктів зазначених областей. Саме тому було прийнято рішення підвищити соціальний захист членів сімей осіб рядового чи начальницького складу служби цивільного захисту.
Текст документа:“Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 р. № 618” № 624 — редакція від  18.08.2017
Герб України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 серпня 2017 р. № 624

Київ

Про внесення зміни до постанови
Кабінету Міністрів України
від 21 серпня 2013 р. № 618

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміну до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 р. № 618 “Про встановлення розміру допомоги на поховання і компенсації матеріальних витрат на ритуальні послуги та спорудження надгробка у разі загибелі (смерті) особи рядового чи начальницького складу служби цивільного захисту під час виконання службових обов’язків членам її сім’ї або особі, яка здійснила її поховання” (Офіційний вісник України, 2013 р., № 68, ст. 2482), замінивши у постановляючій частині постанови цифри і слово “500 гривень” словами “п’яти прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на день загибелі (смерті) особи рядового чи начальницького складу служби цивільного захисту,”.

Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

Інд. 75

 

 

 

[ Закрити ] [ вгору ]