Останні надходження актів КМУ  
Уряд прийняв розпорядження, яке дасть змогу Донецькій облдержадміністрації реалізувати положення Бюджетного кодексу України в частині погашення заборгованості Донецької міськради перед ПАТ "Ексімбанк".
Текст документа:“Питання погашення місцевого боргу Донецької міської ради ” № 554-р — редакція від  18.08.2017
Герб України
£

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 серпня 2017 р. № 554-р

Київ

Питання погашення місцевого боргу
Донецької міської ради

Відповідно до абзацу третього підпункту 4 пункту 24 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України забезпечити:

Донецькій обласній державній адміністрації, Донецькій обласній військово-цивільній адміністрації — внесення змін до обласного бюджету Донецької області щодо погашення з обласного бюджету Донецької області заборгованості Донецької міської ради за кредитом (кредитний договір від 5 листопада 2010 р. № 151110К26) та погашення заборгованості за таким кредитом в обсязі, визначеному рішенням господарського суду Донецької області від 24 листопада 2015 р. у справі № 905/1586/15;

Державній казначейській службі — перерахування бюджетних коштів на проведення розрахунків з публічним акціонерним товариством “Державний експортно-імпортний банк України” та відображення зазначеної операції у бухгалтерському обліку та звітності про виконання місцевих бюджетів.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 67

 

 

 

[ Закрити ] [ вгору ]