Останні надходження актів КМУ  
Уряд виділив Міністерству екології та природних ресурсів 118 548,5 тис. гривень. Ці кошти передбачені для Державного агентства з управління зоною відчуження. Виділення фінансів здійснено за рахунок залишків коштів Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, який утворився станом на 1 січня 2017 р. Кошти буде спрямовано на фінансування діяльності підприємств, що належать до сфери управління ДАЗВ, які здійснюють заходи для посилення бар'єрних функцій у зоні відчуження і зоні безумовного (обов'язкового) відселення з підтримки екологічно безпечного стану у цих зонах.
Текст документа:“Про виділення у 2017 році коштів Міністерству екології та природних ресурсів” № 549-р — редакція від  18.08.2017
Герб України
£

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 серпня 2017 р. № 549-р

Київ

Про виділення у 2017 році коштів
Міністерству екології та природних ресурсів

1. Виділити Міністерству екології та природних ресурсів (для Державного агентства з управління зоною відчуження) кошти у сумі 118 548,5 тис. гривень, у тому числі за бюджетними програмами 2408110 “Підтримка екологічно безпечного стану у зонах відчуження і безумовного (обов’язкового) відселення” — у сумі 20 153,9 тис. гривень (видатки розвитку), 2408120 “Підтримка у безпечному стані енергоблоків та об’єкта “Укриття” та заходи щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС” — у сумі 97 771,8 тис. гривень (видатки розвитку) та 2408090 “Виконання робіт у сфері поводження з радіоактивними відходами неядерного циклу, будівництво комплексу “Вектор” та експлуатація його об’єктів” — у сумі 622,8 тис. гривень (видатки споживання), за рахунок залишку коштів Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, який утворився станом на 1 січня 2017 р., для забезпечення підприємствами, які належать до сфери управління Державного агентства з управління зоною відчуження, належної підтримки екологічно безпечного стану у зонах відчуження і безумовного (обов’язкового) відселення.

2. Забезпечити:

Міністерству фінансів — внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

Державній казначейській службі — перерахування бюджетних коштів відповідно до виділених бюджетних призначень.

Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

Інд. 75

 

 

 

[ Закрити ] [ вгору ]