Останні надходження актів КМУ  
Уряд затвердив перелік боєприпасів, що підлягають утилізації у 2017-2021 роках. Рішення прийнято з метою позбавлення Збройних Сил України від непридатних для подальшого використання і зберігання боєприпасів та надлишкових боєприпасів. Реалізація документа дозволить вивільнити технічні території військових частин від непридатних для подальшого використання і зберігання боєприпасів, сприятиме зниженню реальної загрози виникнення техногенно-екологічних катастроф та забезпеченню безпечної експлуатації озброєння і військової техніки як у мирний час, так і в особливий період. Процедура відбору виконавців робіт та укладення з ними державних контрактів (договорів) про утилізацію боєприпасів здійснюватиметься прозоро, на конкурентних засадах. Після виконання робіт з утилізації боєприпасів отримані елементи (складові) боєприпасів, які можливо використати для повторного використання в інтересах національної безпеки, оборони та економіки, вилучатимуться на арсенали, бази та склади Збройних Сил України та використовуватимуться для ремонту боєприпасів або виготовлення нових боєприпасів.
Текст документа:“Про затвердження переліку боєприпасів, що підлягають утилізації у 2017-2021 роках” № 547-р — редакція від  18.08.2017
Герб України
£

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 серпня 2017 р. № 547-р

Київ

Про затвердження переліку боєприпасів,
що підлягають утилізації у 2017—2021 роках

1. Затвердити перелік боєприпасів, що підлягають утилізації у 2017—2021 роках (додається).

2. Міністерству оборони забезпечити проведення утилізації боєприпасів, включених до затвердженого цим розпорядженням переліку, в межах, передбачених у державному бюджеті, із зазначеною метою видатків.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

                  Прем’єр-міністр України                                                         В. ГРОЙСМАН

Інд. 29

 

 

Додатки, що додаються:

 

 

 

[ Закрити ] [ вгору ]