Останні надходження актів КМУ  
Уряд вніс зміни до Положення про Національну поліцію. Зазначений документ приведено у відповідність до Закону України "Про Національну поліцію" і доповнено пунктом, яким передбачено, що поліція відповідно до покладених на неї завдань вживає заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку під час примусового виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб), а також заходів, спрямованих на усунення загроз життю та здоров'ю державних виконавців, приватних виконавців та інших осіб, які беруть участь у вчиненні виконавчих дій, здійснює привід у виконавчому провадженні. Крім того, цією прийнятою постановою забезпечено реалізацію права поліцейських, які служать у поліції охорони, на гарантовану з боку держави та передбачену Законом України "Про Національну поліцію" одноразову грошову допомогу в разі загибелі (смерті) чи втрати працездатності.
Текст документа:“Про внесення змін до Положення про Національну поліцію ” № 496 — редакція від  12.07.2017
Герб України
£

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 липня 2017 р. № 496

Київ

Про внесення змін до Положення
про Національну поліцію

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про Національну поліцію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 р. № 877 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 89, ст. 2971), такі зміни:

пункт 4 доповнити підпунктом 141 такого змісту:

“141) вживає заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку під час примусового виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб), а також заходів, спрямованих на усунення загроз життю та здоров’ю державних виконавців, приватних виконавців та інших осіб, які беруть участь у вчиненні виконавчих дій, здійснює привід у виконавчому провадженні;”;

підпункт 9 пункту 5 після слів “на договірних засадах” доповнити словами “, крім виплат гарантованої з боку держави одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) чи втрати працездатності поліцейського, що здійснюються за рахунок коштів, передбачених державним бюджетом для Національної поліції”.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

                          В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 29

 

 

 

[ Закрити ] [ вгору ]