Останні надходження актів КМУ  
Уряд удосконалив механізм надання соціальних стипендій деяким категоріям студентів. Зокрема, порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів доповнено кількома категоріями осіб. А саме: - діти-інваліди та особи з інвалідністю I-III групи; - студенти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям"; - особи, яким призначені соціальні стипендії Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей відповідно до постанови Верховної Ради України. Також передбачається збільшення на 20 відсотків соціальної стипендії студентам (курсантам), які постійно проживають на території населеного пункту або навчаються в навчальному закладі, що розташований у населеному пункті, якому надано статус гірського населеного пункту. Якщо студент (курсант) має право на призначення соціальної стипендії одночасно з декількох підстав, соціальна стипендія виплачуватиметься відповідно до однієї з підстав, за вибором студента (курсанта). Крім того, удосконалено список студентів (курсантів), яким призначено соціальну стипендію, які подаватимуться навчальними закладами до органів соціального захисту населення. У цих списках зазначатиметься категорія студентів, яким призначено соціальну стипендію, назва навчального закладу або його структурного підрозділу із зазначенням рівня акредитації, термін по який призначено соціальну стипендію.
Текст документа:“Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1045 ” № 81 — редакція від  08.02.2017
Герб України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 лютого 2017 р. № 81

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету
Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1045

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1045 “Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 4, ст. 148) зміни, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 січня 2017 року.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 73

Зміни, що додаються:

 

 

 

 

[ Закрити ] [ вгору ]