Останні надходження актів КМУ  
Текст документа:“Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 531 ” № 471 — редакція від  08.07.2015
Герб України
£

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 липня 2015 р. № 471

Київ

Про внесення змін до  постанови
Кабінету Міністрів України
від 1 жовтня 2014 р. № 531

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 531 “Про особливості реалізації прав деяких категорій осіб на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 84, ст. 2372) зміни, що додаються.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

            А. ЯЦЕНЮК

 

 

Інд. 73

 

 

 


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 липня 2015 р. № 471

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України
від 1 жовтня 2014 р. № 531

1. Абзац перший підпункту 1 пункту 1 викласти в такій редакції:

“1) особи, які перебувають (перебували) у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями чи фізичними особами або були добровільно застраховані та переселилися з тимчасово окупованої території, району проведення антитерористичної операції або зони надзвичайної ситуації (далі — застраховані особи), мають право на надання матеріального забезпечення та соціальних послуг відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, а до завершення заходів, пов’язаних з утворенням зазначеного Фонду та його робочих органів, — робочими органами Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — фонди) відповідно до пункту 6 розділу VII “Прикінцеві та перехідні положення” зазначеного Закону за фактичним місцем проживання у порядку, встановленому правліннями фондів.”.

2. Доповнити постанову пунктом 11 такого змісту:

“11. Установити, що дія цієї постанови поширюється на застрахованих осіб, які перебувають (перебували) у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями чи фізичними особами, що зареєстровані на тимчасово окупованій території, в районі проведення антитерористичної операції або в зоні надзвичайної ситуації, але фактичне місце проживання яких розташоване на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.”.

3. Пункт 2 викласти в такій редакції: 

“2. Рекомендувати правлінню Фонду соціального страхування прийняти власні нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цієї постанови.”.

_____________________

 

[ Закрити ] [ вгору ]