Останні надходження актів КМУ  
Текст документа:“Про затвердження плану заходів щодо інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим” № 439-р — редакція від  14.05.2015
Герб України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 травня 2015 р. № 439-р

Київ

Про затвердження плану заходів щодо інженерно-
технічного облаштування українсько-російського
 державного кордону, територій, прилеглих до
 районів проведення антитерористичної
операції та Автономної Республіки Крим

1. Затвердити план заходів щодо інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим, що додається.

2. Координацію робіт з облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим, покласти на Адміністрацію Державної прикордонної служби.

3. Міністерству внутрішніх справ, Адміністрації Державної прикордонної служби та Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства забезпечити фінансування плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, у межах видатків, передбачених в Державному бюджеті України на відповідний рік, та за рахунок інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

А. ЯЦЕНЮК

 

 

Інд. 31

 

 

План заходів, що додається:

 

 

[ Закрити ] [ вгору ]