українська російська англійська
 
 
Попередня новина Всі новини Наступна новина
Віктор Янукович перебуває в США
07.10.2003 | 17:15 | Прес-служба Кабінету Міністрів
версія для друку   

В перший день робочого візиту до США Прем’єр-міністр України Віктор Янукович дав ексклюзивне інтерв'ю керівникові бюро видання "Інвесторз Бізнес Дейлі" Брайану Мітчелу і провів робочу вечерю з президентами українсько-американської бізнесової ради Кемптоном Дженкінсом та компанії "Єврософт" Алексом Кисельовим.

Під час інтерв'ю провідному американському бізнесовому виданню глава Уряду відповів на запитання щодо поліпшення інвестиційного клімату, приватизаційних процесів в Україні, а також участі нашої країни в міжнародних миротворчих операціях і розбудові поствоєнного Іраку.

Прем'єр-міністр взяв участь і виступив на міжнародній конференції "Україна на шляху до розвиненої національної державності". Під час виступу він наголосив, що  ринковий вектор розвитку України нерозривно пов'язаний з її стратегічним партнерством зі Сполученими Штатами Америки. При цьому він зазначив, що мова, насамперед, іде про взаємодію в питаннях протидії тероризму, зміцнення режимів нерозповсюдженн

Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях