українська російська англійська
16 листопада Володимир Гройсман візьме участь у міжнародній конференції "Реформа державного управління: здійснення оцінки стану справ, досягнення та виклики"

16 листопада Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман візьме участь у міжнародній конференції «Реформа державного управління: здійснення оцінки стану справ, досягнення та виклики».

Захід відбудеться за спільної ініціативи Секретаріату Кабінету Міністрів, Національного агентства з питань державної служби, Представництва Європейського Союзу в Україні та Програми ЄС-ОЕСР з підтримки вдосконалення врядування та менеджменту SIGMA.

Початок: 10:00.

Місце проведення: вул. Інститутська, 7, Клуб Кабінету Міністрів України.

Вхід до 9:45 за паспортами та редакційними посвідченнями.

Акредитація ЗМІ здійснюється до 17:00 15 листопада за тел.: 256-62-48 та e-mail:zmikmu@gmail.com.

 

Трансляція заходу за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWXMw/feed?activity_view=6

 

 

 

Довідково

Метою заходу є обговорити прогрес у реформуванні державного управління України, завдання та виклики, які стоять перед Українською стороною у цьому процесі. Під час конференції представники Української сторони представлять досягнення у реформуванні сфери адміністративних послуг, державної служби та реформи міністерств.               

Конференція стане формальним початком повної і глибокої оцінки стану справ у системі державного управління з участі Програми SIGMA, проведення якої передбачено Планом заходів з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 роки. Результати цієї оцінки будуть оприлюднені у липні 2018 року та дозволять оновити завдання та заходи Стратегії реформування державного управління України.

До участі у конференції запрошені міністри та народні депутати України, державні секретарі міністерств, офіційні представники Сторони ЄС, Програми SIGMA, громадянського суспільства, експертного середовища, міжнародних організацій та дипломатичного корпусу. Крім того, у рамках заходу відбудеться презентація державним секретарям міністерств технічних аспектів повної і глибокої оцінки стану справ у системі державного управління.

 

Захід відбудеться у форматі панельних дискусій.

Програма заходу додається.

Підхід до ЗМІ учасників першої панелі відбудеться об 11:30.

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"