українська російська англійська
15-17 листопада в м. Пекін Голова Держенергоефективності візьме участь в 5-му засіданні Українсько-китайської Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

З 14 по 18 листопада 2017 р. у складі офіційної делегації України на чолі із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговим Представником України Наталією Микольською Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у м. Пекін (КНР).

Зокрема, 15 жовтня Сергій Савчук візьме участь у засіданні Робочої групи з питань інвестиційного співробітництва в рамках 5-го засідання Українсько-китайської Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Представники Урядів обох країн будуть обговорювати можливість поглиблення торговельно-економічного співробітництва.

Сергій Савчук презентуватиме позитивні законодавчі зміни та значний інвестиційний потенціал України у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. Також Голова Агентства окреслить переваги майбутнього підписання Меморандуму про взаєморозуміння у сфері відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та Національною енергетичною адміністрацією КНР.

У четвер, 16 листопада, відбудуться експертні консультації учасників заходу з питань інвестиційного потенціалу обох країн.

Цього дня Голова Держенергоефективності візьме участь у низці зустрічей із представниками потужних китайських фондів: «China-Eurasia Economic Cooperation Fund» (CEECF) та «Silk Road Fund», а також банків: «The ExportImport Bank of China» and «China Development Bank» (CDB).

Також Голова Держенергоефективності матиме нагоду обговорити можливості реалізації «зелених» проектів в Україні з різними китайськими компаніями. Зокрема, перспективи виробництва біоетанолу в Україні буде розглянуто під час переговорів з представниками таких компаній:

«Cofco Zhaodong»,

«Jilin Fuel Ethanol Co.»,

«Henan Tianguan Alcohol Chemical Group Co.».

Про можливості впровадження спільних проектів у сонячній енергетиці Сергій Савчук говоритиме з представниками компанії «Yingli Green Energy Holding Company Limited».

Крім цього, 17 листопада Сергій Савчук візьме участь у пленарному засіданні Українсько-китайської Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва. У ході виступу Голова акцентуватиме увагу на успішно діючих та потенційних проектах «чистої» енергетики в Україні та пояснить переваги інвестування у ці проекти.

 

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"