українська російська англійська
Володимир Кістіон: Європейський інвестиційний банк надає потужну підтримку Україні в реформах енергетики та транспортної інфраструктури
14.09.2017 | 16:55
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Європейський інвестиційний банк надає Україні потужну підтримку в реформах енергетики та транспортної інфраструктури, яка високо цінується Урядом країни. Про це в ході зустрічі з  Віце-президентом Європейського інвестиційного банку Вазілом Гудаком сказав Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

Наразі за фінансового сприяння банку в Україні реалізується 13 проектів. Одним з найбільш успішних є проект розбудови Харківського метрополітену, який буде доповнений підписанням у жовтні цього року нової угоди на 160 млн. євро, яка передбачає будівництво електродепо «Олексіївське», а також придбання 70 нових вагонів метро.

Володимир Кістіон та Вазіл Гудак обговорили підготовку до підписання нових угод між Україною та Європейським інвестиційним банком на фінансування модернізації газовидобування на українських родовищах, а також модернізації силових підстанцій електропостачальних підприємств України. Угоду планується підписати у грудні цього року.

Дана Угода стосується підвищення ефективності видобування газу на родовищах Укргазвидобування загальною вартістю 37 млн євро, а також модернізації силових підстанцій постачальників електричної енергії загальною вартістю 130 млн євро.

«Наша стратегічна мета – до 2020 року стати енергонезалежними. Тому Уряд України готовий надати максимальне сприяння реалізації цього важливого проекту», - відзначив  в ході зустрічі Віце-прем’єр-міністр.

У листопаді 2017 року планується підписати також угоду щодо фінансування проекту підвищення безпеки дорожнього руху у п’яти містах України  - Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові - на загальну суму до 90 млн євро.

«Цей проект не менш важливіший для нас, бо мова йде про покращення міської дорожньої інфраструктури, інфраструктури дорожніх перетинів та здійснення вуличних реновацій, а це напряму впливає на зниження смертності та травматизму у містах», - підкреслив Володимир Кістіон.

У свою чергу Вазіл Гудак висловив готовність Європейського інвестиційного банку взяти участь в реформі Укрзалізниці, зокрема в модернізації рухомого складу головного залізничного перевізника країни.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях