українська російська англійська
Ігор Жданов розпочав робочу поїздку Львівщиною відвідуванням ДЮСШ у Буську
14.09.2017 | 14:04
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов разом із керівництвом Буського району обговорив можливості реконструкції дитячо-юнацької спортивної школи району, зокрема відновлення басейну, а також обладнання місцевого стадіону новими сучасними легкоатлетичними доріжками.

Про це йшлося під час відвідування Буська в рамках робочої поїздки Міністра на Львівщину.

Разом із народним депутатом Михайлом Бондарем, Ігор Жданов поспілкувався із представниками спортивної спільноти, а також чемпіоном Паралімпіади у фехтуванні на візках Антоном Дацко.

"Прагнемо, щоб загальнонаціональна програма відродження спортивної інфраструктури через Державний фонд реконструкції і розвитку, яку ініціювало Мінмолодьспорту, дійшла і до таких райцентрів, як Буськ. Тут є над чим працювати, а Буську є ким пишатися. Гордість Бущини - паралімпійські чемпіони Ріо-2016 Антон Дацко (фехтування на візках) та Віктор Дідух (настільний теніс), який є, до речі, тренером цієї школи", - зазначив Міністр.

Окрім того, очільник спортивного відомства ознайомився із ходом ремонтних робіт приміщення майбутньої Академії настільного тенісу Віктора Дідуха та оцінив якість монтажу сучасного спортивного майданчика в Андріївці.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях