українська російська англійська
Павло Розенко: Пенсійна реформа передбачає запуск постійного механізму осучаснення пенсій
14.09.2017 | 11:59
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Пенсійна реформа передбачає запуск постійного механізму осучаснення пенсій, а не їх разове підвищення. Про це в ефірі «Українського радіо» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Пенсійна реформа передбачає запуск процесу осучаснення пенсій, який був зупинений у 2011 році ще попередньою владою. Це була колосальна несправедливість щодо тих людей, які мають досить серйозний страховий стаж, які отримують пенсію на рівні 1 400-4 000 грн, які заробили свою пенсію і яким протягом цих останніх 6 років пенсія не переглядалася», - сказав він.

«Хочу наголосити, що осучаснення пенсій – це не буде одноразова акція, це вже буде постійний механізм», - зауважив Віце-прем’єр-міністр.

«Наше головне завдання – забезпечити соціальну справедливість. Але принцип соціальної справедливості полягає ще і в тому, що для того, щоб отримувати достойну пенсію, потрібно працювати в легальному секторі економіки і сплачувати податки в Україні. Потрібно чітко розуміти, що пенсія – це страхова виплата», - додав Павло Розенко.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях