українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко: В умовах російської агресії Уряд підтримує розвиток незалежного медіа-середовища
13.09.2017 | 12:56
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем'єр-міністр В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті Другої медіа-конференції Східного Партнерства «Подолання викликів для незалежних медіа в країнах Східного Партнерства», що організована Європейською Комісією за підтримки українського Уряду. Також у відкритті взяли участь Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Х'юг Мінгареллі, Міністр закордонних справ Естонської Республіки Свен Міксер, заступник генерального директора Європейської комісії Катаріна Матернова, колишній представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович, своє відеоповідомлення надіслав Комісар з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоханнес Хан.

В'ячеслав Кириленко від імені Уряду України привітав учасників: «Для України важливо, що такий високоповажний захід відбувається саме в Києві через кілька тижнів після набрання з 1-го вересня чинності Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом, котрим закріплює співробітництво Україна - ЄС в питанні підготовки журналістів, посилення незалежності ЗМІ відповідно до європейських стандартів, - сказав В’ячеслав Кириленко. - Попри російську агресію Уряд дбає про розвиток в Україні незалежного медіа середовища, зокрема, становлення суспільного телебачення і радіомовлення, що важливо для розвитку демократії», - наголосив Віце-прем'єр-міністр.

Додамо, у конференції цього року беруть участь близько 350 медіа-фахівців з України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова, а також держав-членів ЄС та інших країн. Учасники обговорять труднощі, з якими вони стикаються при реформуванні секторів громадського мовлення, також будуть порушуватись проблеми, пов'язані з дезінформаційними кампаніями. 

 

версія для друку
Анонси
27 вересня відбудеться засідання Комітету доступності
26 вересня у Києві відбудеться зустріч Міністрів оборони України та Канади
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
27 вересня відбудеться брифінг з питань збереження психічного здоров'я особового складу Збройних Сил України
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах