українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко: В умовах російської агресії Уряд підтримує розвиток незалежного медіа-середовища
13.09.2017 | 12:56
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем'єр-міністр В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті Другої медіа-конференції Східного Партнерства «Подолання викликів для незалежних медіа в країнах Східного Партнерства», що організована Європейською Комісією за підтримки українського Уряду. Також у відкритті взяли участь Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Х'юг Мінгареллі, Міністр закордонних справ Естонської Республіки Свен Міксер, заступник генерального директора Європейської комісії Катаріна Матернова, колишній представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович, своє відеоповідомлення надіслав Комісар з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоханнес Хан.

В'ячеслав Кириленко від імені Уряду України привітав учасників: «Для України важливо, що такий високоповажний захід відбувається саме в Києві через кілька тижнів після набрання з 1-го вересня чинності Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом, котрим закріплює співробітництво Україна - ЄС в питанні підготовки журналістів, посилення незалежності ЗМІ відповідно до європейських стандартів, - сказав В’ячеслав Кириленко. - Попри російську агресію Уряд дбає про розвиток в Україні незалежного медіа середовища, зокрема, становлення суспільного телебачення і радіомовлення, що важливо для розвитку демократії», - наголосив Віце-прем'єр-міністр.

Додамо, у конференції цього року беруть участь близько 350 медіа-фахівців з України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова, а також держав-членів ЄС та інших країн. Учасники обговорять труднощі, з якими вони стикаються при реформуванні секторів громадського мовлення, також будуть порушуватись проблеми, пов'язані з дезінформаційними кампаніями. 

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"