українська російська англійська
Завдяки реформі ми отримаємо повністю оновлені, дієві міністерства, - Олександр Саєнко
13.09.2017 | 12:42
СЛУЖБА МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Завдяки реформі ми отримаємо повністю оновлені, дієві міністерства. Про це заявив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко під час прес-ланчу, що відбувся за ініціативою коаліції  громадських організацій та експертів "Реанімаційний пакет реформ".

Олександр Саєнко розповів про початок конкурсів на нові посади в міністерствах, етапи та основні завдання реформування міністерств.

"Ми оголосили набір в нові директорати у міністерства, які будуть працювати за повністю новою процедурою підготовки урядових рішень. До кінця року ми зможемо відібрати до 1000 нових людей. Проте, головне не кількість, а якість, тому ми запровадили кілька інноваційних етапів у конкурсній процедурі. Ми шукаємо людей, які вміють аналітично мислити, володіють навиками критичного мислення, управління персоналом, ефективних комунікацій, щоб правильно реалізувати нову процедуру прийняття урядових рішень".

"Завдання цієї реформи полягає в тому, щоб у 2020 році отримати повноцінно функціонуючі міністерства, які не обтяжні невластивими функціями, з оптимізованою чисельністю працівників, які мають всі необхідні компетенції та отримують конкурентну зарплату з державного бюджету", - сказав він.

Також Міністр детально зупинився на питанні фінансування та можливостях для економії бюджетних коштів, які передбачає реформа міністерств.

Олександр Саєнко наголосив: "Значну економію бюджетних коштів може дати оптимізація видатків державних органів. Сьогодні в більшості міністерств багато функцій пов'язані з обслуговуванням самих міністерств: це функції закупівель, юридичного забезпечення, автотранспортного забезпечення, бухгалтерія та інше. Загалом до 60-70% підрозділів обслуговують роботу департаментів. Це величезний ресурс для підвищення ефективності міністерств".

"Надзвичайно важливо, що ця реформа всебічно підтримується нашими європейськими партнерами," - додав він.

 

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"