українська російська англійська
У Мінсоцполітики обговорюють проблемні питання забезпечення прав дітей в умовах збройного конфлікту
12.09.2017 | 18:47
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

12 вересня 2017 року розпочав роботу семінар-тренінг для керівників закладів соціального захисту дітей за темою: „ Ідентифікація та реабілітація дітей, постраждалих від торгівлі людьми”.

Семінар-тренінг організовано Міністерством соціальної політики за підтримки Міжнародної організації з Міграції.

Протидія торгівлі людьми є одним із пріоритетних напрямів роботи органів захисту прав дітей та закладів соціального захисту дітей.

В ході семінару-тренінгу учасники розглянуть питання щодо особливостей роботи з дітьми, які постраждали від торгівлі людьми, організації їх реабілітації та надання допомоги, проведення ідентифікації таких дітей, організації роботи з ними.

Особлива увага присутніх буде зосереджена на проблемних питаннях забезпечення прав дітей в умовах збройного конфлікту та організації роботи з сім’ями вихованців закладів соціального захисту дітей.

Протягом трьох днів учасниками заходу вивчатимуться основні підходи до координування та впровадження інтегрованого підходу щодо  забезпечення  захисту і покращення психічного здоров’я та психічної підтримки дітей в умовах надзвичайної ситуації в Україні за стандартами керівництва МПК психічного здоров’я.

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"