українська російська англійська
Від початку року на Херсонщині за результатами торгів в оренду передано близько 2,9 тис. га землі на суму майже 4,8 млн грн
11.08.2017 | 13:01
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У липні з торгів, організованих головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, було продано права оренди на 6 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Каховського та Новотроїцького районів. Загальна площа переданих в оренду ділянок склала понад 198,5 гектара. За перший рік користування землею переможці торгів вже сплатили на рахунки місцевих рад майже 399 тис. гривень.

Рекордні відсоткові ставки були зафіксовані під час земельних торгів у Каховському районі, де продали права оренди на дві земельні ділянки для ведення товарного сільгоспвиробництва в адміністративних межах Червоноперекопської сільської ради. Зокрема, за земельний масив площею 49 га переможець торгів запропонував 92,84% від нормативної грошової оцінки землі, що більш ніж в 11 разів перевищує стартовий відсоток. Розмір річної орендної плати склав понад 120 тис. гривень. За інший масив площею 51,18 га було запропоновано 68,92% – у 8,6 раза вище від стартового. Розмір річної орендної плати склав понад 157 тис. гривень. 

Загалом від початку року сільгоспвиробники придбали на Херсонщині права оренди на 53 земельні ділянки загальною площею 2,9 тис. га на суму близько 4,8 млн гривень.

 

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"