українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
11.08.2017 | 09:52
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 50/60; «Мар’їнка» – 70/60; «Новотроїцьке» – 50/30; «Гнутове» – 20/20.

Відзначимо, що протягом минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік, який рухався через КПВВ характеризувався збільшенням на 13%. Загалом протягом минулої доби лінію розмежування перетнули 40,4 тисячі осіб та 5,7 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8615 осіб та 1160 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9315 осіб та 1790 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8900 осіб та 1785 транспортних засобів;

«Гнутове» –  4305 осіб та 955 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9215 осіб.

Під час несення служби у КПВВ «Гнутове» прикордонники Донецького загону виявили автомобіль, яким до неконтрольованої території перевозили партію взуття, на загальну суму майже 30 тисяч гривень. Товар та транспортний засіб передано працівникам фіскальної служби.

А в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» у ході перевірки вантажного автомобіля «Mercedes» прикордонний наряд спільно з митниками зафіксували перевезення громадянином України до неконтрольованої території сантехніки. Вантаж вартістю 190 тисяч гривень передано представникам ДФС.

У цьому ж контрольному пункті прикордонники Краматорського загону виявили двох громадян України із частково підробленими паспортними документами. Даних осіб передано співробітникам Нацполіції.

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"