українська російська англійська
Бюджети Одещини отримали більше 7,6 млн гривень відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв
17.07.2017 | 11:55
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Упродовж І півріччя 2017 року до бюджетів Одеської області надійшло 7,63 млн грн в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв.

Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Одещини сумарно акумульовано 89,52 млн гривень. З них на рахунках обласної ради –25,98 млн грн, міст обласного значення – 0,84 млн грн, районних рад – 9,44 млн грн, сільських, селищних і міських рад – 52,25 млн гривень.

Найбільший фінансовий ресурс знаходиться у розпорядженні місцевих рад Біляївського (28,92 млн грн), Лиманського (19,53 млн грн), Овідіопольського (11,08 млн грн) та Окнянського (2,28 млн грн) районів Одеської області.

Частину накопичених коштів, а саме 2,6 млн грн, упродовж І півріччя 2017 року спрямували на розвиток земельних фондів Одеського регіону. Зокрема, 0,28 млн грн використали на інвентаризацію земель та 2,32 млн грн на інші заходи.

Реалізація даних коштів, розпорядником яких є органи місцевого самоврядування Одеської області, надасть змогу комплексно вирішувати проблеми охорони земель, а також провести інвентаризацію земель і нормативну грошову оцінку.

Територіальними органами Держгеокадастру в Одеській області постійно проводиться робота з органами місцевого самоврядування з цього приводу.

Довідково

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України кошти, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"