українська російська англійська
У Києві до Дня українського миротворця відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятного знака
14.07.2017 | 18:18
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 14 липня, напередодні Дня українських миротворців відбувся мітинг та церемонія покладання квітів до пам’ятного знака, закладеного з нагоди відкриття Алеї  ООН у  Києві.

У заході взяли участь представники Міністерства оборони України, Київської міської державної адміністрації, виконуюча обов’язки координатора системи ООН в Україні, голова Представництва дитячого фонду ООН в Україні Джованна Барберіс, воїни-миротворці.

«Сьогодні я маю честь від імені Міністра оборони України та керівництва оборонного відомства привітати всіх з Днем українського миротворця. Більше 20 держав світу вдячні вам за вашу миротворчу діяльність, - зазначив начальник департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики генерал-майор Микола Садовський. - Більше 42 тисяч українців принесли мир на інші території. На жаль, миротворчої діяльності сьогодні потребує і наша Батьківщина. Я переконаний, що ваш досвід і патріотизм допоможуть нам перемогти».

 

Довідково

Близько 42 тисяч українців взяли участь у миротворчих операціях в Анголі, Афганістані, Боснії і Герцеговині, Гватемалі, Демократичній Республіці Конго, Ефіопії та Еритреї, Іраку, Косово, Кот-д’Івуарі, Кувейті, Лівані, Македонії, Придністров’ї, Східній Славонії, Сьєрра-Леоне, Судані, Таджикистані, Хорватії, місіях ОБСЄ у Косово та Грузії, місії ООН у Грузії, а також на півострові Превлака тощо.

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"