українська російська англійська
Понад 600 офіцерів науково-педагогічного складу військових вишів є учасниками АТО, - Міноборони
14.07.2017 | 17:22
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

В системі вищих навчальних закладів запроваджено практику призначення на викладацькі посади офіцерів з бойовим досвідом. На сьогодні 644 офіцери науково-педагогічного складу є учасниками антитерористичної операції. Зміст освіти та якості підготовки (перепідготовки) особового складу приводиться у відповідність із потребами сил оборони. Про це розповів заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук під час брифінгу у Клубі Кабінету Міністрів.

Окрім цього, зберігається сталою динаміка нарощування чисельності військовослужбовців за контрактом.

 «З початку року на військову службу за контрактом прийнято понад 17 тисяч осіб. Загалом кількість військовослужбовців за контрактом у Збройних Силах становить майже 120 тисяч осіб», – повідомив генерал-майор Олег Шевчук.

Він нагадав, що з початку оборонної реформи створено оперативний резерв військовозобов’язаних першої черги – майже 130 тисяч осіб. Планово впроваджується в систему військових комісаріатів Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних.

«Серед іншого, впроваджуються положення Концепції розвитку професійного сержантського і старшинського складу Збройних Сил. Важливим для успіху оборонної реформи є залишення на службі підготовленого особового складу, підвищення привабливості та мотивації до військової служби», – повідомив заступник Міністра оборони України.

Для вирішення зазначених питань підвищено грошове забезпечення військовослужбовцям-сержантам та збільшено надбавку військовослужбовцям за участь в АТО.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"