українська російська англійська
Вадим Троян: Ми звільнили Маріуполь, звільнимо й всі захоплені бойовиками українські землі
17.06.2017 | 13:42
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Про це заступник Міністра внутрішніх справ заявив сьогодні, 17 червня, на урочистостях з нагоди річниці визволення Маріуполя від бойовиків.

Цього дня центральним проспектом Маріуполя пройшов військовий парад у складі військовослужбовців військової частини 3057 Національної гвардії та Донецького прикордонного загону, працівників обласного управління поліції, бійців добробатів, бійців морської піхоти. Почесне місце у колоні – окремий загін спеціального призначення Нацгвардії «Азов», бійці якого доклали всіх зусиль, аби Маріуполь був вільним від бойовиків.

Це підкреслив і заступник Міністра внутрішніх справ України Вадим Троян, який привітав учасників параду й усіх містян з річницею визволення Маріуполя. «Маріуполь – це рідний дім для «Азову», підрозділу, якого боїться Путін. І Маріуполь знає, що це за сила – добровольці, що таке «Азов». Я обіцяю,що ми ніколи не покинемо це місто,або ж поляжемо за нього. Україна буде вільна!», – наголосив Вадим Троян.

Кожному з бійців, хто безстрашно боронив українське місто, подякував і очільник поліції Донецької області В'ячеслав Аброськін: «Дякую Азову за визволення, дякую Збройним силам, підрозділам МВС та прикордонникам, дякую мешканцям міста за підтримку. Дякую, що зараз тут майорить прапор України».

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
12 грудня відбудеться церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС