українська російська англійська
Олександр Саєнко: Сьогодні ми побачили перші результати роботи над реформою міністерств
16.06.2017 | 18:26
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Відбулась чергова зустріч робочих груп, що здійснюють функціональне обстеження десяти пілотних міністерств. На ній були представлені перші напрацювання: перелік генеральних директоратів, що пропонується створити в пілотних міністерствах, їх місії та сфери політик.

"Наша ініціатива щодо реформування міністерств починає давати перші результати. Сьогодні ми побачили, хоч і приблизно, майбутню структуру генеральних директоратів, що здійснюватимуть аналіз політик. Уже у вересні ми хочемо запустити процес набору на посади в новосформованих генеральних директоратах держслужбовців нової якості", - наголосив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

Напрацювання робочих груп отримало позитивну оцінку зі сторони представників ЄС та громадських експертів. Утім, вони висловили деякі побажання, що будуть враховані робочими групами.

"Треба чітко розуміти, яку послугу надає суспільству та чи інші структура. Наприклад, моніторинг діяльності інших міністерств - це не послуга суспільству, це внутрішня функція. Кінцевим результатом політики має бути щось, що отримають безпосередньо громадяни чи держава в цілому. І якщо ми під цим кутом зору подивимось, то побачимо, що дещо треба змінити", - зазначив голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко.

"Дуже вдячний робочим групам, що включились в процес, а також громадським експертам та європейським партнерам за цінну підтримку, конструктивну критику та поради!", - додав Олександр Саєнко.

Нагадаємо, 26 квітня Уряд схвалив Концепцію реформування міністерств, що передбачає два етапи: реформування десяти пілотних міністерств та поширення набутого досвіду на інші міністерства. Нещодавно були створені робочі групи для функціонального обстеження міністерств, до яких увійшли держслужбовці, українські та міжнародні експерти. За результатами їх роботи в міністерствах буде створено генеральні директорати, що займатимуться аналізом політик. Восени в них планується набір близько 1000 службовців нової якості.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС
13-14 жовтня Ігор Жданов із робочою поїздкою Донеччину
13-15 жовтня на Харківщині відбудеться Всеукраїнська акція "Покрова героїв"-2017
13 жовтня - перше засідання робочої групи з розроблення Містобудівного кодексу
14 жовтня в Україну вперше приїде японська художниця з мистецькими творами українських військових в стилі манґи