українська російська англійська
Відбулося засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради
29.05.2017 | 17:12
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України

Сьогодні, 29 травня, під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулося засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Учасники засідання розглянули питання про стан, проблеми та перспективи розвитку системи освіти, підготовки робітничих кадрів для галузей економіки з урахуванням потреб ринку праці, а також питання реформування системи охорони здоров’я та забезпечення населення лікарськими засобами і медичними послугами.

«І сфера освіти, і сфера охорони здоров’я - серед найважливіших пріоритетів Уряду, - сказав Павло Розенко, відкриваючи засідання. - Переконаний, що якісна освіта є запорукою для розвитку як економіки України, так і інших сфер».

Павло Розенко зазначив, що Уряд приділяє значну увагу реформуванню системи охорони здоров’я. «Ми працюємо як над глобальними питаннями реформування системи, так і над впровадженням конкретних програм», - зазначив він.

«І безумовно, для ефективного впровадження цих програм нам дуже важлива підтримка і сторони роботодавців, і сторони профспілок як на національному, так і на регіональному рівнях», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

За результатами обговорення зазначених питань, Національна тристороння соціально-економічна рада ухвалила відповідні рішення.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка