українська російська англійська
Литва з перших днів російської агресії прийшла на допомогу Україні, з часом наші відносини лише покращуються, – Міністр оборони України
19.05.2017 | 11:04
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Литва з перших днів російської агресії прийшла на допомогу Україні, з часом наші відносини лише покращуються. На цьому сьогодні, 19 травня, у Вільнюсі наголосив Міністр оборони України у ході спілкування з представниками медіа після офіційних переговорів із Міністром охорони краю Литовської Республіки.

«Висловлюю глибоку вдячність народові Литви за всебічну підтримку України у складні часи, – сказав генерал армії України Степан Полторак. – Литва з перших днів російської агресії прийшла на допомогу Україні, з часом наші відносини лише покращуються та виходять на вищий рівень співпраці».

Також очільник вітчизняного оборонного відомства наголосив, що зустріч безумовно надасть подальший поштовх для співпраці та зазначив, що “нам дуже важливо вивчати досвід реформ ЗС Литви щодо переходів на стандарти Альянсу. В свою чергу Україна готова ділитися досвідом, здобутим у ході ведення бойових дій, – сказав звертаючись до представників ЗМІ Литви Міністр оборони України Степан Полторак. – Сьогодні з моїм колегою ми обговорили практичні заходи щодо підтримки та співробітництва».

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
26 травня Павло Петренко презентує новітню он-лайн програму для запису на стажування студентів юридичного профілю в органах юстиції
26 травня - конференція "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
25 травня Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Полтаві