українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко: Зараз українське кіно знаходиться на підйомі
21.04.2017 | 14:04
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

У четвер, 20 квітня, у столиці відбулася урочиста церемонія вручення першої української кінопремії «Золота Дзиґа».

У своєму вітальному слові Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко наголосив, що розвиток українського кіно є надзвичайно важливим для країни.

«Дуже символічно, що цей перший український «Оскар», наша «Золота Дзиґа» з’являється саме зараз, коли українське кіно знаходиться на підйомі. Можливо, тільки зараз ми починаємо знімати фільми про самих себе, про свої долі, міста, боротьбу, героїзм. І це – непоодинокі випадки, це починає бути індустрією», - сказав В’ячеслав Кириленко.

В’ячеслав Кириленко також повідомив, що саме в день вручення національної кінопремії, Президент Петро Порошенко підписав закон «Про державну підтримку кінематографії», який  надасть нові економічні можливості для розвитку українського кіно. 

 

версія для друку
Анонси
26 травня - конференція "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
25 травня Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Полтаві
25 травня Вадим Черниш презентує законопроект щодо визнання політичними в'язнями осіб, позбавлених особистої свободи з політичних мотивів та надання їм державної соціальної допомоги
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села