українська російська англійська
У Києві відбулася Урочиста академія з нагоди 125-ліття з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого
16.02.2017 | 19:15
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

У Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася Урочиста академія з нагоди 125-ліття з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

До учасників урочистого зібрання звернулися з  вітальними словами представник ректорату  Університету  професор Володимир Бугров, Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, який під час виступу презентував цінну реліквію – особистий молитовник Патріарха Йосифа Сліпого, який був конфіскований у Патріарха Йосифа під час етапування у Сибір.

У своєму виступі Міністр культури України Євген Нищук згадав своє знайомство з батьківщиною Йосифа Сліпого село Заздрість на Тернопільщині, яке він відвідав минулого літа після прощі в Зарваниці.

«Я дивився і бачив особисті речі Патріарха, вслухався в ту велику місію, і думаю, що він справді був видатною людиною з місією посла. У ті часи своїм внутрішнім запалом та  своєю вірою надихав усіх навколо, дарував силу та бажання боротися. Йосиф Сліпий пройшов табори, переслідування та знущання, але зміг, попри все,  ідентифікувати нашу українську Церкву, нашу віру, нашу духовність ”, –  сказав Євген Нищук.

Перед учасниками Урочистої академії  виступили семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, а також один із найвідоміших хорів України - «Дніпро».

версія для друку
Анонси
31 липня Максим Нефьодов презентує рейтинг замовників у системі ProZorro
1 серпня відбудеться засідання комісії з конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України
1 серпня Максим Нефьодов зустрінеться з постачальниками ІТ та периферії
31 липня - засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на серпень 2017 року
28 липня - кінцевий строк подачі заяв для участі в конкурсі з набору до Команди підтримки реформ при Мінприроди
28 липня - семінар у м. Рівне "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
28 липня - прес-конференція, приурочена до Всесвітнього дня боротьби із гепатитом
28 липня у Житомирі відбудеться прес-конференція керівного складу Командування ВДВ ЗС України з нагоди 25 річниці Дня ВДВ
28 липня відбудеться брифінг Міністра освіти і науки Лілії Гриневич
28 липня відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між Мінмолодьспорту і програмою USAID "DOBRE"