українська російська англійська
У Києві відбулася Урочиста академія з нагоди 125-ліття з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого
16.02.2017 | 19:15
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

У Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася Урочиста академія з нагоди 125-ліття з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

До учасників урочистого зібрання звернулися з  вітальними словами представник ректорату  Університету  професор Володимир Бугров, Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, який під час виступу презентував цінну реліквію – особистий молитовник Патріарха Йосифа Сліпого, який був конфіскований у Патріарха Йосифа під час етапування у Сибір.

У своєму виступі Міністр культури України Євген Нищук згадав своє знайомство з батьківщиною Йосифа Сліпого село Заздрість на Тернопільщині, яке він відвідав минулого літа після прощі в Зарваниці.

«Я дивився і бачив особисті речі Патріарха, вслухався в ту велику місію, і думаю, що він справді був видатною людиною з місією посла. У ті часи своїм внутрішнім запалом та  своєю вірою надихав усіх навколо, дарував силу та бажання боротися. Йосиф Сліпий пройшов табори, переслідування та знущання, але зміг, попри все,  ідентифікувати нашу українську Церкву, нашу віру, нашу духовність ”, –  сказав Євген Нищук.

Перед учасниками Урочистої академії  виступили семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, а також один із найвідоміших хорів України - «Дніпро».

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття посад першого заступника та заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження
Оголошено конкурс на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України
Оголошено конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування
Оголошено повторний конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу
20-24 лютого Сергій Савчук візьме участь у третіх зборах Комісарів Міжнародної спеціалізованої виставки "ЕКСПО-2017"
24 лютого відбудуться установчі збори з формування Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції
23 лютого відбудеться презентація нових послуг «Он-лайн будинку юстиції»
23 лютого відбудеться благодійна акція "РУКА ДОПОМОГИ" на підтримку дітей політв'язнів у Криму
22 лютого - брифінг на тему «Кроки Уряду щодо забезпечення доступними ліками хворих на гепатит С»
22 лютого у Генеральному штабі розпочнеться оперативний збір керівного складу