українська російська англійська
У Києві відбулася Урочиста академія з нагоди 125-ліття з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого
16.02.2017 | 19:15
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

У Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася Урочиста академія з нагоди 125-ліття з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

До учасників урочистого зібрання звернулися з  вітальними словами представник ректорату  Університету  професор Володимир Бугров, Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, який під час виступу презентував цінну реліквію – особистий молитовник Патріарха Йосифа Сліпого, який був конфіскований у Патріарха Йосифа під час етапування у Сибір.

У своєму виступі Міністр культури України Євген Нищук згадав своє знайомство з батьківщиною Йосифа Сліпого село Заздрість на Тернопільщині, яке він відвідав минулого літа після прощі в Зарваниці.

«Я дивився і бачив особисті речі Патріарха, вслухався в ту велику місію, і думаю, що він справді був видатною людиною з місією посла. У ті часи своїм внутрішнім запалом та  своєю вірою надихав усіх навколо, дарував силу та бажання боротися. Йосиф Сліпий пройшов табори, переслідування та знущання, але зміг, попри все,  ідентифікувати нашу українську Церкву, нашу віру, нашу духовність ”, –  сказав Євген Нищук.

Перед учасниками Урочистої академії  виступили семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, а також один із найвідоміших хорів України - «Дніпро».

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"