українська російська англійська
Міністр культури поспілкувався з інтернами Програми стажування у Верховній Раді України та інших органах влади
16.02.2017 | 19:11
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Міністр культури України Євген Нищук  взяв участь у заході, організованому   учасниками  Асоціації випускників Програми стажування у Верховній Раді України та  інших органах влади – ГО «Ліга інтернів», присвяченому третій  річниці Революції Гідності.

Під час спілкування Євгена Нищука з інтернами піднімалися  нагальні питання  змін та розвитку  культурної галузі  країни, серед них – утворення  Українського культурного фонду, проблематика фінансування вітчизняного кінематографу, а також  проектів, направлених на підтримку  молодих українських митців.

Міністр культури  відзначив важливість проведення подібних зустрічей та неформальних спілкувань із молоддю, що надає можливість відчувати зміни та потреби сучасного суспільства.

«Мені як  державному,  політичному та творчому діячу надзвичайно важливо підтримувати  постійний зв'язок  з молодим поколінням. В цьому спілкуванні народжуються  нові думки, нове бачення, зовсім інші шляхи вирішення  проблем. Сьогодні  я не тільки поділився своїм досвідом, але й отримав потужний  імпульс до дій та змін», - сказав Євген Нищук. 

Під час зустрічі  також згадували події Революції Гідності, ділились спогадами та враженнями, які  послугували змінам не тільки в країні, а й в самовираженні  та самоідентифікації  українського народу.

 

 

версія для друку
Анонси
31 липня Максим Нефьодов презентує рейтинг замовників у системі ProZorro
1 серпня відбудеться засідання комісії з конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України
1 серпня Максим Нефьодов зустрінеться з постачальниками ІТ та периферії
31 липня - засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на серпень 2017 року
28 липня - кінцевий строк подачі заяв для участі в конкурсі з набору до Команди підтримки реформ при Мінприроди
28 липня - семінар у м. Рівне "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
28 липня - прес-конференція, приурочена до Всесвітнього дня боротьби із гепатитом
28 липня у Житомирі відбудеться прес-конференція керівного складу Командування ВДВ ЗС України з нагоди 25 річниці Дня ВДВ
28 липня відбудеться брифінг Міністра освіти і науки Лілії Гриневич
28 липня відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між Мінмолодьспорту і програмою USAID "DOBRE"