українська російська англійська
Дорожня галузь потребує ритмічного фінансування, - Володимир Омелян
09.06.2016 | 16:55
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Дорожня галузь потребує ритмічного фінансування. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир омелян в ефірі «5 каналу» 8 червня 2016 року. За його словами, Міністерство інфраструктури планує створити систему функціонування Дорожнього фонду, який буде наповнюватися як з акцизів, так і з інших видів платежів, таких як толінгова система, штрафи за перевантаження та інше.

«Ми хочемо створити систему функціонування Дорожнього фонду, який буде наповнюватися як з акцизів, так і з інших видів платежів. Зокрема, це може бути система толінгу, коли іноземні вантажівки, в’їжджаючи в Україну, сплачують за користування українськими дорогами. Це мають бути штрафи, які накладає інспекція за перенавантаження вантажного транспорту. Можливо, будуть інші надходження», - розповів Володимир Омелян.

На думку Міністра, саме Дорожній фонд має стати тим інструментом, за допомогою якого можна відновити якісні дорожні магістралі в Україні.

«Без системного фінансування галузі ми не зможемо нічого змінити. Дорожній фонд – це не джерело корупції, а навпаки – єдиний шанс для України відбудувати дороги. Лише за умови, що ми будемо щороку акумулювати на дороги прогнозовану суму, ми зможемо переломити ситуацію і перейти від  97% зруйнованих доріг до нормальної автодорожньої магістралі в Україні. Дорожня галузь потребує ритмічного фінансування», -  наголосив Володимир Омелян.

Міністр зауважив, що перше засідання щодо напрацювання комплексу законопроектів, котрі повинні радикально змінити ситуацію в галузі, заплановано вже на понеділок. Зокрема, мова йде про створення Дорожнього фонду, децентралізацію Укравтодору, питання вагового контролю та інших важливих напрямків.

версія для друку
Анонси
28 липня - кінцевий строк подачі заяв для участі в конкурсі з набору до Команди підтримки реформ при Мінприроди
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
25 липня до Дня Повітряних Сил відбудеться прес-тур до військових частин Васильківського гарнізону
25 липня - Міжвідомча робоча група з питань виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України
25 липня Павло Петренко візьме участь у прес-конференції "Результати роботи Міністерства юстиції у І півріччі 2017 року"
25 липня відбудеться презентація Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні - 2017
25 липня відбудеться засідання Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності