українська російська англійська
Дорожня галузь потребує ритмічного фінансування, - Володимир Омелян
09.06.2016 | 16:55
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Дорожня галузь потребує ритмічного фінансування. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир омелян в ефірі «5 каналу» 8 червня 2016 року. За його словами, Міністерство інфраструктури планує створити систему функціонування Дорожнього фонду, який буде наповнюватися як з акцизів, так і з інших видів платежів, таких як толінгова система, штрафи за перевантаження та інше.

«Ми хочемо створити систему функціонування Дорожнього фонду, який буде наповнюватися як з акцизів, так і з інших видів платежів. Зокрема, це може бути система толінгу, коли іноземні вантажівки, в’їжджаючи в Україну, сплачують за користування українськими дорогами. Це мають бути штрафи, які накладає інспекція за перенавантаження вантажного транспорту. Можливо, будуть інші надходження», - розповів Володимир Омелян.

На думку Міністра, саме Дорожній фонд має стати тим інструментом, за допомогою якого можна відновити якісні дорожні магістралі в Україні.

«Без системного фінансування галузі ми не зможемо нічого змінити. Дорожній фонд – це не джерело корупції, а навпаки – єдиний шанс для України відбудувати дороги. Лише за умови, що ми будемо щороку акумулювати на дороги прогнозовану суму, ми зможемо переломити ситуацію і перейти від  97% зруйнованих доріг до нормальної автодорожньої магістралі в Україні. Дорожня галузь потребує ритмічного фінансування», -  наголосив Володимир Омелян.

Міністр зауважив, що перше засідання щодо напрацювання комплексу законопроектів, котрі повинні радикально змінити ситуацію в галузі, заплановано вже на понеділок. Зокрема, мова йде про створення Дорожнього фонду, децентралізацію Укравтодору, питання вагового контролю та інших важливих напрямків.

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"