українська російська англійська
Дорожня галузь потребує ритмічного фінансування, - Володимир Омелян
09.06.2016 | 16:55
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Дорожня галузь потребує ритмічного фінансування. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир омелян в ефірі «5 каналу» 8 червня 2016 року. За його словами, Міністерство інфраструктури планує створити систему функціонування Дорожнього фонду, який буде наповнюватися як з акцизів, так і з інших видів платежів, таких як толінгова система, штрафи за перевантаження та інше.

«Ми хочемо створити систему функціонування Дорожнього фонду, який буде наповнюватися як з акцизів, так і з інших видів платежів. Зокрема, це може бути система толінгу, коли іноземні вантажівки, в’їжджаючи в Україну, сплачують за користування українськими дорогами. Це мають бути штрафи, які накладає інспекція за перенавантаження вантажного транспорту. Можливо, будуть інші надходження», - розповів Володимир Омелян.

На думку Міністра, саме Дорожній фонд має стати тим інструментом, за допомогою якого можна відновити якісні дорожні магістралі в Україні.

«Без системного фінансування галузі ми не зможемо нічого змінити. Дорожній фонд – це не джерело корупції, а навпаки – єдиний шанс для України відбудувати дороги. Лише за умови, що ми будемо щороку акумулювати на дороги прогнозовану суму, ми зможемо переломити ситуацію і перейти від  97% зруйнованих доріг до нормальної автодорожньої магістралі в Україні. Дорожня галузь потребує ритмічного фінансування», -  наголосив Володимир Омелян.

Міністр зауважив, що перше засідання щодо напрацювання комплексу законопроектів, котрі повинні радикально змінити ситуацію в галузі, заплановано вже на понеділок. Зокрема, мова йде про створення Дорожнього фонду, децентралізацію Укравтодору, питання вагового контролю та інших важливих напрямків.

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"