українська російська англійська
Дорожня галузь потребує ритмічного фінансування, - Володимир Омелян
09.06.2016 | 16:55
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Дорожня галузь потребує ритмічного фінансування. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир омелян в ефірі «5 каналу» 8 червня 2016 року. За його словами, Міністерство інфраструктури планує створити систему функціонування Дорожнього фонду, який буде наповнюватися як з акцизів, так і з інших видів платежів, таких як толінгова система, штрафи за перевантаження та інше.

«Ми хочемо створити систему функціонування Дорожнього фонду, який буде наповнюватися як з акцизів, так і з інших видів платежів. Зокрема, це може бути система толінгу, коли іноземні вантажівки, в’їжджаючи в Україну, сплачують за користування українськими дорогами. Це мають бути штрафи, які накладає інспекція за перенавантаження вантажного транспорту. Можливо, будуть інші надходження», - розповів Володимир Омелян.

На думку Міністра, саме Дорожній фонд має стати тим інструментом, за допомогою якого можна відновити якісні дорожні магістралі в Україні.

«Без системного фінансування галузі ми не зможемо нічого змінити. Дорожній фонд – це не джерело корупції, а навпаки – єдиний шанс для України відбудувати дороги. Лише за умови, що ми будемо щороку акумулювати на дороги прогнозовану суму, ми зможемо переломити ситуацію і перейти від  97% зруйнованих доріг до нормальної автодорожньої магістралі в Україні. Дорожня галузь потребує ритмічного фінансування», -  наголосив Володимир Омелян.

Міністр зауважив, що перше засідання щодо напрацювання комплексу законопроектів, котрі повинні радикально змінити ситуацію в галузі, заплановано вже на понеділок. Зокрема, мова йде про створення Дорожнього фонду, децентралізацію Укравтодору, питання вагового контролю та інших важливих напрямків.

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття посад першого заступника та заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження
Оголошено конкурс на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України
Оголошено конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування
Оголошено повторний конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу
25 лютого у Києві відкриють пам’ятник Олені Телізі
20-24 лютого Сергій Савчук візьме участь у третіх зборах Комісарів Міжнародної спеціалізованої виставки "ЕКСПО-2017"
24 лютого - публічний звіт «Про результати роботи ДСНС України у 2016 році»
24 лютого відбудуться установчі збори з формування Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції
23 лютого відбудеться презентація нових послуг «Он-лайн будинку юстиції»
23 лютого відбудеться благодійна акція "РУКА ДОПОМОГИ" на підтримку дітей політв'язнів у Криму
23 лютого у столиці відбудеться книжкова виставка «Київська весна»
23 лютого брифінг Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова
23 лютого - публічний звіт Голови Національного агентства України з питань державної служби