українська російська англійська
Уряд України ухвалив рішення про виділення додаткових 6 мільйонів євро на проект "Стіна"
08.10.2014 | 14:31
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України на засіданні 8 жовтня ухвалив рішення про виділення додаткових 6 мільйонів євро на облаштування державного кордону - так званий проект Стіна.

Під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк нагадав, що раніше на облаштування державного кордону було виділено 235 мільйонів гривень.

Загальний обсяг коштів становитиме 66 мільйонів євро, «які дадуть можливість облаштовувати ділянку державного кордону між Україною і Російською Федерацією».

Він також наголосив, що ключовим елементом реалізації мирного плану є відновлення контролю над кордоном: «Закрили кордон – тоді немає постачання російських військових, російської техніки, зброї і терористів. Відкритий кордон означає, що виконання мирного плану неможливе. Це ключовий елемент. Росія під цим підписувалася, і вона повинна це виконувати».

«Ми як українська сторона готові забезпечити контроль над державним кордоном України, якщо російська армія не буде розстрілювати українських прикордонників», - сказав Арсеній Яценюк.

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"