українська російська англійська
Олександр Сич: Не можна йти на компроміс із власним ворогом
09.09.2014 | 18:00
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

У 90-х роках український демократичний рух пішов на компроміс з комуністичною номенклатурою, але не досяг головної цілі – побудови демократичної, самостійної, незалежної Української держави. Саме це зумовило найбільші революційні сплески часів Помаранчевої революції у 2004-2005 та Революції гідності у 2013-2014 роках.

Про це Віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич заявив 9 вересня 2014 року в Києві на офіційному відкритті виставки документів Національного архівного фонду "Перемога силою духу", присвяченої 25-й річниці Народного Руху України.

Урядовець вважає, що такі революційні рухи триватимуть, доки Україна не здобуде фактичної незалежності, в українському суспільстві не домінуватимуть національні цінності й не буде проведено глибокого аналізу успіхів та невдач державотворчого процесу, зокрема і 25-річного періоду діяльності Народного Руху України.

«Ми маємо детально проаналізувати і переосмислити досвід успіхів і поразок Народного Руху України, який безперечно зробив величезний внесоку становлення Української держави. Ми повинні уважно, без жодних упереджень, дати оцінку нашим здобуткам та поразкам, щоби наступні періоди державотворення були якомога безболіснішими», - додав Олександр Сич.

Урядовець наголосив на особливій цінності автентичних документів, які розкривають не лише 25-річну діяльність однієї зі знакових українських політичних сил, але й історію українського державотворення.

В рамках заходу було представлено також відеофільм про формування Народного Руху України, а також про перебіг і проведення Установчого з’їзду «Народного Руху України за перебудову».

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
28 квітня відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога у боротьбі з корупцією в охороні здоров'я"
27 квітня Оксана Маркарова візьме участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції "Регіональний розвиток України: проблеми та перспективи"
27 квітня - прес-брифінг, присвячений Всесвітньому тижню імунізації в Україні
27 квітня у Мінмолодьспорту вітатимуть чемпіонів Європи з дзюдо Георгія Зантараю та Дар`ю Білодід
27 квітня відбудеться засідання круглого столу на тему "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці"
27 квітня відбудеться запуск проекту Європейського Союзу щодо створення 20 зразкових відділів поліції
27 квітня відбудеться круглий стіл - "Регуляторні хащі: Ліс - товар чи ресурс?"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"