українська російська англійська
Ізраїльська компанія зацікавлена в будівництві великомасштабних інфраструктурних проектів в Україні
17.07.2014 | 11:40
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Провідна будівельна ізраїльська компанія «Аштром» розглядає Україну для співпраці в реалізації великомасштабних інфраструктурних проектів.

Перший заступник Голови Держінвестпроекту України Кирило Бондар провів ділову зустріч із представником концерну «Аштром» Олександром Колодізнером, під час якої було обговорено деталі можливої участі ізраїльської компанії в українських проектах. «Аштром» спеціалізується на будівництві та реконструкції великих інфраструктурних проектів: зокрема, у своїй країні вони здійснили будівництво заводів «Israbeton», «Ashbond», «Itumit» та інших.

О. Колодізнер наголосив, що компанія цікавиться перспективами реалізації в Україні масштабних інфраструктурних проектів. Він зазначив, що компанія готова розглядати конкретні пропозиції, а відтак здійснювати фінансовий супровід проектів.

К. Бондар ознайомив представника Аштрому з національними проектами «Повітряний експрес», «Міська кільцева дорога навколо м. Києва» (МКД). Останній проект, реалізація якого запланована на концесійній основі, особливо зацікавила О. Колодізнера.

Вся необхідна документація з проекту «МКД», за словами К. Бондаря, вже розроблена, а міжнародна корпорація IFC ще торік уклала з проектом угоду на підготовку концесійного конкурсу. Однак, як зауважив перший заступник Голови Держівнестпроекту, всі очікування щодо подальшої реалізації цього проекту пов’язані з рішенням Уряду. Тому наразі сторони домовилися про подальшу підтримку ділових відносин у рамках концесійного проекту «МКД».

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
29 травня з робочим візитом Львівщину відвідає Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
29 травня відбудеться прес-конференція на тему: "Міжнародний день здорового травлення: як харчуються українці?".