українська російська англійська
Ізраїльська компанія зацікавлена в будівництві великомасштабних інфраструктурних проектів в Україні
17.07.2014 | 11:40
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Провідна будівельна ізраїльська компанія «Аштром» розглядає Україну для співпраці в реалізації великомасштабних інфраструктурних проектів.

Перший заступник Голови Держінвестпроекту України Кирило Бондар провів ділову зустріч із представником концерну «Аштром» Олександром Колодізнером, під час якої було обговорено деталі можливої участі ізраїльської компанії в українських проектах. «Аштром» спеціалізується на будівництві та реконструкції великих інфраструктурних проектів: зокрема, у своїй країні вони здійснили будівництво заводів «Israbeton», «Ashbond», «Itumit» та інших.

О. Колодізнер наголосив, що компанія цікавиться перспективами реалізації в Україні масштабних інфраструктурних проектів. Він зазначив, що компанія готова розглядати конкретні пропозиції, а відтак здійснювати фінансовий супровід проектів.

К. Бондар ознайомив представника Аштрому з національними проектами «Повітряний експрес», «Міська кільцева дорога навколо м. Києва» (МКД). Останній проект, реалізація якого запланована на концесійній основі, особливо зацікавила О. Колодізнера.

Вся необхідна документація з проекту «МКД», за словами К. Бондаря, вже розроблена, а міжнародна корпорація IFC ще торік уклала з проектом угоду на підготовку концесійного конкурсу. Однак, як зауважив перший заступник Голови Держівнестпроекту, всі очікування щодо подальшої реалізації цього проекту пов’язані з рішенням Уряду. Тому наразі сторони домовилися про подальшу підтримку ділових відносин у рамках концесійного проекту «МКД».

 

версія для друку
Анонси
28 липня - кінцевий строк подачі заяв для участі в конкурсі з набору до Команди підтримки реформ при Мінприроди
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
25 липня до Дня Повітряних Сил відбудеться прес-тур до військових частин Васильківського гарнізону
25 липня - Міжвідомча робоча група з питань виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України
25 липня Павло Петренко візьме участь у прес-конференції "Результати роботи Міністерства юстиції у І півріччі 2017 року"
25 липня відбудеться презентація Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні - 2017
25 липня відбудеться засідання Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності