українська російська англійська
Ізраїльська компанія зацікавлена в будівництві великомасштабних інфраструктурних проектів в Україні
17.07.2014 | 11:40
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Провідна будівельна ізраїльська компанія «Аштром» розглядає Україну для співпраці в реалізації великомасштабних інфраструктурних проектів.

Перший заступник Голови Держінвестпроекту України Кирило Бондар провів ділову зустріч із представником концерну «Аштром» Олександром Колодізнером, під час якої було обговорено деталі можливої участі ізраїльської компанії в українських проектах. «Аштром» спеціалізується на будівництві та реконструкції великих інфраструктурних проектів: зокрема, у своїй країні вони здійснили будівництво заводів «Israbeton», «Ashbond», «Itumit» та інших.

О. Колодізнер наголосив, що компанія цікавиться перспективами реалізації в Україні масштабних інфраструктурних проектів. Він зазначив, що компанія готова розглядати конкретні пропозиції, а відтак здійснювати фінансовий супровід проектів.

К. Бондар ознайомив представника Аштрому з національними проектами «Повітряний експрес», «Міська кільцева дорога навколо м. Києва» (МКД). Останній проект, реалізація якого запланована на концесійній основі, особливо зацікавила О. Колодізнера.

Вся необхідна документація з проекту «МКД», за словами К. Бондаря, вже розроблена, а міжнародна корпорація IFC ще торік уклала з проектом угоду на підготовку концесійного конкурсу. Однак, як зауважив перший заступник Голови Держівнестпроекту, всі очікування щодо подальшої реалізації цього проекту пов’язані з рішенням Уряду. Тому наразі сторони домовилися про подальшу підтримку ділових відносин у рамках концесійного проекту «МКД».

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
28 березня - презентація першого тому Великої української енциклопедії
27-28 березня делегація Міністерства соціальної політики відвідає Харків
27 березня відбудеться круглий стіл щодо забезпечення доступу громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях до якісної освіти
27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентації звіту "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
25 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі Еспрессо ТВ
25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
24 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі ZIK