українська російська англійська
Ізраїльська компанія зацікавлена в будівництві великомасштабних інфраструктурних проектів в Україні
17.07.2014 | 11:40
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Провідна будівельна ізраїльська компанія «Аштром» розглядає Україну для співпраці в реалізації великомасштабних інфраструктурних проектів.

Перший заступник Голови Держінвестпроекту України Кирило Бондар провів ділову зустріч із представником концерну «Аштром» Олександром Колодізнером, під час якої було обговорено деталі можливої участі ізраїльської компанії в українських проектах. «Аштром» спеціалізується на будівництві та реконструкції великих інфраструктурних проектів: зокрема, у своїй країні вони здійснили будівництво заводів «Israbeton», «Ashbond», «Itumit» та інших.

О. Колодізнер наголосив, що компанія цікавиться перспективами реалізації в Україні масштабних інфраструктурних проектів. Він зазначив, що компанія готова розглядати конкретні пропозиції, а відтак здійснювати фінансовий супровід проектів.

К. Бондар ознайомив представника Аштрому з національними проектами «Повітряний експрес», «Міська кільцева дорога навколо м. Києва» (МКД). Останній проект, реалізація якого запланована на концесійній основі, особливо зацікавила О. Колодізнера.

Вся необхідна документація з проекту «МКД», за словами К. Бондаря, вже розроблена, а міжнародна корпорація IFC ще торік уклала з проектом угоду на підготовку концесійного конкурсу. Однак, як зауважив перший заступник Голови Держівнестпроекту, всі очікування щодо подальшої реалізації цього проекту пов’язані з рішенням Уряду. Тому наразі сторони домовилися про подальшу підтримку ділових відносин у рамках концесійного проекту «МКД».

 

версія для друку
Анонси
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня - установчі збори щодо формування нового складу громадської ради при Держводагентстві