українська російська англійська
Держінформнауки: Україна має найнижчу в Європі кількість вчених у розрахунку на тисячу працюючих
17.04.2014 | 15:54
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

«Україна має найнижчу в Європі кількість вчених у розрахунку на тисячу працюючих і продовжує їх втрачати», - наголошує Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

За його словами, за роки незалежності кількість вчених в Україні скоротилася в три рази. І зараз насиченість науковими кадрами в Україні становить 3,7 осіб на 1 тис. економічно активного населення, у той час як у Фінляндії ця цифра складає 15,4, Японії – 11, США – 9,7, Чехії – 8,8, Німеччині – 11,5, навіть у Польщі – 6,4, в середньому по країнах ЄС – 9,2. Тобто наша країна, порівняно з європейськими, уже зараз має найменшу кількість вчених у розрахунку на тисячу чоловік, зазначає Семиноженко.

«Держава невідкладно має переглянути своє ставлення до наукового сектору і розробити чіткі заходи з забезпечення умов для послідовного збільшення кількості вчених та підвищення питомої ваги науки у ВВП», - упевнений Голова Держінформнауки.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"